Voetbalsters Pelova en Kaptein vraagtekens bij Oranje
ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker lijkt afgezien van het gemis van verdedigster Dominique Janssen over een nagenoeg fitte groep te beschikken voor het Nations Leagueduel van de Nederlandse voetbalsters met Schotland van vrijdag. Wel is op de dag van de wedstrijd pas duidelijk of Victoria Pelova en Wieke Kaptein fit genoeg zijn. Rechtervleugelverdedigster Pelova trainde donderdag wel weer mee na ziek te zijn geweest.
Middenveldster Kaptein (18) raakte dinsdag geblesseerd aan een schouder en verliet met veel pijn het trainingsveld. Haar blessure bleek mee te vallen en ze trainde donderdag ook alweer mee. Ook van de van een kruisbandblessure herstelde Vivianne Miedema moet de medische staf nog beoordelen of ze minuten kan maken tegen Schotland.
Janssen kampt met een spierblessure en mist het duel in Nijmegen vrijdag (20.45 uur) hoe dan ook. De speelster van VfL Wolfsburg is een vaste waarde achterin. Jonker zegt wel een idee te hebben over wie haar moet vervangen, maar dat wilde hij een dag voor de wedstrijd nog niet prijsgeven.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
5 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
9 uur geleden