Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Pelova en Kaptein vraagtekens bij Oranje

Voetbalsters Pelova en Kaptein vraagtekens bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker lijkt afgezien van het gemis van verdedigster Dominique Janssen over een nagenoeg fitte groep te beschikken voor het Nations Leagueduel van de Nederlandse voetbalsters met Schotland van vrijdag. Wel is op de dag van de wedstrijd pas duidelijk of Victoria Pelova en Wieke Kaptein fit genoeg zijn. Rechtervleugelverdedigster Pelova trainde donderdag wel weer mee na ziek te zijn geweest.

Middenveldster Kaptein (18) raakte dinsdag geblesseerd aan een schouder en verliet met veel pijn het trainingsveld. Haar blessure bleek mee te vallen en ze trainde donderdag ook alweer mee. Ook van de van een kruisbandblessure herstelde Vivianne Miedema moet de medische staf nog beoordelen of ze minuten kan maken tegen Schotland.

Janssen kampt met een spierblessure en mist het duel in Nijmegen vrijdag (20.45 uur) hoe dan ook. De speelster van VfL Wolfsburg is een vaste waarde achterin. Jonker zegt wel een idee te hebben over wie haar moet vervangen, maar dat wilde hij een dag voor de wedstrijd nog niet prijsgeven.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

2 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

2 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

3 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

5 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

5 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

6 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

7 uur geleden