Voetbalsters Pelova en Kaptein vraagtekens bij Oranje
ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker lijkt afgezien van het gemis van verdedigster Dominique Janssen over een nagenoeg fitte groep te beschikken voor het Nations Leagueduel van de Nederlandse voetbalsters met Schotland van vrijdag. Wel is op de dag van de wedstrijd pas duidelijk of Victoria Pelova en Wieke Kaptein fit genoeg zijn. Rechtervleugelverdedigster Pelova trainde donderdag wel weer mee na ziek te zijn geweest.
Middenveldster Kaptein (18) raakte dinsdag geblesseerd aan een schouder en verliet met veel pijn het trainingsveld. Haar blessure bleek mee te vallen en ze trainde donderdag ook alweer mee. Ook van de van een kruisbandblessure herstelde Vivianne Miedema moet de medische staf nog beoordelen of ze minuten kan maken tegen Schotland.
Janssen kampt met een spierblessure en mist het duel in Nijmegen vrijdag (20.45 uur) hoe dan ook. De speelster van VfL Wolfsburg is een vaste waarde achterin. Jonker zegt wel een idee te hebben over wie haar moet vervangen, maar dat wilde hij een dag voor de wedstrijd nog niet prijsgeven.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geleden