Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege
WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
Peddemors bracht Wolfsburg op 1-1 en 2-1, Beerensteyn tekende voor de 3-1 en 4-2. De doelpuntenmaaksters hadden een basisplaats bij VfL Wolfsburg, net als Caitlin Dijkstra en Janou Levels. Dominique Janssen verscheen aan de aftrap voor Manchester United. Wolfsburg en United hebben 9 punten na vier duels in de Champions League.
Arsenal, dat de Champions League vorig seizoen won, versloeg Real Madrid (2-1). Alessia Russo maakte beide doelpunten voor de ploeg van de Nederlandse trainer Renée Slegers. Daphne van Domselaar verdedigde het doel van Arsenal, waar Victoria Pelova op de bank bleef. Real Madrid houdt 7 punten, Arsenal staat op een totaal van 6 punten.
Olympique Lyon speelde gelijk tegen Juventus (3-3) en voert de Champions League voorlopig aan met 10 punten. Damaris Egurrola kreeg geen speeltijd bij de Franse topclub. De voetbalsters van FC Twente hebben na drie duels 2 punten en spelen donderdag een thuisduel met Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV wil het Philips Stadion voor 2030 flink uitbreiden. De regerend landskampioen uit Eindhoven mikt op een capaciteit van 52.000 tot 58.500 plaatsen. De koploper van de Eredivisie kan nu maximaal 35.000 fans tijdens thuisduels toelaten.
30 minuten geledenISTANBUL (ANP/DPA) - Galatasaray eist van de UEFA een schadevergoeding voor de blessure die Noa Lang woensdag heeft opgelopen in het verloren uitduel met Liverpool in de Champions League (4-0). De aanvaller van het Nederlands elftal raakte met een duim bekneld tussen twee reclameborden en heeft zich laten opereren aan een diepe snee in zijn duim.
31 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
2 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
20 uur geleden