Voetbalsters Oranje vliegen in groepjes terug naar Nederland
WELLINGTON (ANP) - Ruim vijf weken na vertrek uit Nederland stappen de speelsters van Oranje, in groepjes, weer op het vliegtuig terug naar huis. Na de uitschakeling in de kwartfinale tegen Spanje vrijdag, vertrekken de eerste voetbalsters zaterdag weer richting Amsterdam.
Het vertrek gaat in vier verschillende groepen. Als eerste keren dit weekend de speelsters die in het buitenland uitkomen terug, vervolgens vertrekken voetbalsters die in de Nederlandse competitie spelen en ten slotte zijn er nog twee vluchten met enkel KNVB-personeel.
De speelsters van Oranje kwamen allemaal in één vliegtuig aan in Nieuw-Zeeland en reisden sindsdien samen met een chartervliegtuig van de FIFA, maar voor de terugweg splitst het nationale elftal zich op. Oranje reist zaterdag eerst in groepjes terug van Wellington naar Auckland, van waar de verschillende vluchten terug naar Nederland vertrekken.
Eerste vlucht
Hoe laat de eerste vlucht met speelsters in Amsterdam aankomt, is nog onduidelijk. Mogelijk landt het eerste toestel zondag al. Oranje vloog op de heenreis via Seoul en Sydney. Op de terugweg doet de selectie verschillende luchthavens aan.
Spanje was vrijdag in Wellington na verlenging met 2-1 te sterk voor Oranje.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
11 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
12 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
22 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden