Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Oranje vliegen in groepjes terug naar Nederland

Voetbalsters Oranje vliegen in groepjes terug naar Nederland

WELLINGTON (ANP) - Ruim vijf weken na vertrek uit Nederland stappen de speelsters van Oranje, in groepjes, weer op het vliegtuig terug naar huis. Na de uitschakeling in de kwartfinale tegen Spanje vrijdag, vertrekken de eerste voetbalsters zaterdag weer richting Amsterdam.

Het vertrek gaat in vier verschillende groepen. Als eerste keren dit weekend de speelsters die in het buitenland uitkomen terug, vervolgens vertrekken voetbalsters die in de Nederlandse competitie spelen en ten slotte zijn er nog twee vluchten met enkel KNVB-personeel.

De speelsters van Oranje kwamen allemaal in één vliegtuig aan in Nieuw-Zeeland en reisden sindsdien samen met een chartervliegtuig van de FIFA, maar voor de terugweg splitst het nationale elftal zich op. Oranje reist zaterdag eerst in groepjes terug van Wellington naar Auckland, van waar de verschillende vluchten terug naar Nederland vertrekken.

Eerste vlucht

Hoe laat de eerste vlucht met speelsters in Amsterdam aankomt, is nog onduidelijk. Mogelijk landt het eerste toestel zondag al. Oranje vloog op de heenreis via Seoul en Sydney. Op de terugweg doet de selectie verschillende luchthavens aan.

Spanje was vrijdag in Wellington na verlenging met 2-1 te sterk voor Oranje.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

13 minuten geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

10 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

10 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

10 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

10 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

11 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

16 uur geleden