Voetbalsters Oranje vliegen in groepjes terug naar Nederland
WELLINGTON (ANP) - Ruim vijf weken na vertrek uit Nederland stappen de speelsters van Oranje, in groepjes, weer op het vliegtuig terug naar huis. Na de uitschakeling in de kwartfinale tegen Spanje vrijdag, vertrekken de eerste voetbalsters zaterdag weer richting Amsterdam.
Het vertrek gaat in vier verschillende groepen. Als eerste keren dit weekend de speelsters die in het buitenland uitkomen terug, vervolgens vertrekken voetbalsters die in de Nederlandse competitie spelen en ten slotte zijn er nog twee vluchten met enkel KNVB-personeel.
De speelsters van Oranje kwamen allemaal in één vliegtuig aan in Nieuw-Zeeland en reisden sindsdien samen met een chartervliegtuig van de FIFA, maar voor de terugweg splitst het nationale elftal zich op. Oranje reist zaterdag eerst in groepjes terug van Wellington naar Auckland, van waar de verschillende vluchten terug naar Nederland vertrekken.
Eerste vlucht
Hoe laat de eerste vlucht met speelsters in Amsterdam aankomt, is nog onduidelijk. Mogelijk landt het eerste toestel zondag al. Oranje vloog op de heenreis via Seoul en Sydney. Op de terugweg doet de selectie verschillende luchthavens aan.
Spanje was vrijdag in Wellington na verlenging met 2-1 te sterk voor Oranje.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
18 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
19 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
20 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
20 uur geleden