Voetbalsters Oranje vliegen in groepjes terug naar Nederland
WELLINGTON (ANP) - Ruim vijf weken na vertrek uit Nederland stappen de speelsters van Oranje, in groepjes, weer op het vliegtuig terug naar huis. Na de uitschakeling in de kwartfinale tegen Spanje vrijdag, vertrekken de eerste voetbalsters zaterdag weer richting Amsterdam.
Het vertrek gaat in vier verschillende groepen. Als eerste keren dit weekend de speelsters die in het buitenland uitkomen terug, vervolgens vertrekken voetbalsters die in de Nederlandse competitie spelen en ten slotte zijn er nog twee vluchten met enkel KNVB-personeel.
De speelsters van Oranje kwamen allemaal in één vliegtuig aan in Nieuw-Zeeland en reisden sindsdien samen met een chartervliegtuig van de FIFA, maar voor de terugweg splitst het nationale elftal zich op. Oranje reist zaterdag eerst in groepjes terug van Wellington naar Auckland, van waar de verschillende vluchten terug naar Nederland vertrekken.
Eerste vlucht
Hoe laat de eerste vlucht met speelsters in Amsterdam aankomt, is nog onduidelijk. Mogelijk landt het eerste toestel zondag al. Oranje vloog op de heenreis via Seoul en Sydney. Op de terugweg doet de selectie verschillende luchthavens aan.
Spanje was vrijdag in Wellington na verlenging met 2-1 te sterk voor Oranje.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
9 uur geleden