Voetbalsters Oranje spelen op Wembley belangrijk duel met Engelsen
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Oranje gaan in het iconische Wembley-stadion in Londen proberen een grote volgende stap te zetten naar de Olympische Spelen van volgend jaar. Bij winst op het door Sarina Wiegman gecoachte Engeland houdt het Nederlands elftal in ieder geval de Engelsen achter zich in de Nations League-poule. België is een andere concurrent.
Bij het voor Engeland cruciale duel zitten vanaf 20.45 uur Nederlandse tijd waarschijnlijk zo'n 75.000 fans op de tribunes. De WK-finalist en regerend Europees kampioen moet winnen van Oranje om kans te houden op de Spelen.
Oranje heeft als koploper in de poule 9 punten, met nog twee wedstrijden te gaan. België heeft 7 punten, Engeland 6. Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de laatste vier van de Nations League. Die vier landen strijden begin volgend jaar om twee tickets voor de Olympische Spelen.
België neemt het vrijdag op tegen het al uitgeschakelde Schotland. Komende dinsdag komt België naar Tilburg voor het laatste Nations League-groepsduel.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
5 uur geleden