Voetbalsters Morgan en Rapinoe voor vierde keer naar WK met VS
CHICAGO (ANP) - Voetbalsters Alex Morgan en Megan Rapinoe maken voor de vierde keer met de Verenigde Staten hun opwachting bij het WK. Ze maken deel uit van de selectie die bondscoach Vlakto Andonovski bekend heeft gemaakt. Amerika verdedigt in Australië en Nieuw-Zeeland vanaf 20 juli de wereldtitel. Het team is tegenstander van Nederland in de groepswedstrijden. De wedstrijd tegen Oranje wordt op 27 juli gespeeld.
Eerder werd bekend dat Amerika tijdens het WK aanvoerster Becky Sauerbrunn moet missen. Ze is niet op tijd hersteld van een blessure. Ook Mallory Swanson, Sam Mewis en Catarina Macario zijn er niet bij vanwege fysieke problemen.
Bondscoach Andonovski is tevreden over zijn selectie. "Iedere speelster heeft een andere weg afgelegd om op dit punt te komen. Onze selectie heeft speelsters met een aantal geweldige verhalen. We hebben een goede mix van veteranen en jonge speelsters."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez is zeer gecharmeerd van Viktor Tsygankov, de buitenspeler uit Oekraïne die Ajax deze week nog wil aantrekken.
26 minuten geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA staat op het punt om de boycot van alle competities van de FIFA in te trekken. Dat meldt persbureau Reuters woensdag op basis van anonieme bronnen. De UEFA zou toezeggingen hebben gekregen van de FIFA rond het omstreden investeringsplan dat leidde tot de boycot.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Voetballer Raheem Sterling is aangeklaagd voor gevaarlijk rijden, het bezit van lachgas, een onrechtmatige inhaalactie en het weigeren van een ademtest. Dat meldt een woordvoerder van de politie van Hampshire & Isle of Wight.
1 uur geledenLILLE (ANP/AFP) - Manchester City heeft de komst van Ayyoub Bouaddi afgerond. De 18-jarige middenvelder vertrekt bij Lille en heeft zijn handtekening onder een vijfjarig contract gezet.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord neemt geen supporters mee naar de komende uitduels met NEC en PEC Zwolle. De leiding van de club heeft deze maatregel genomen na het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag in het uitduel met SC Cambuur, waarbij zeven fans van de thuisploeg gewond raakten.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Supporters van SC Cambuur snappen niet waarom fans van FC Twente zondag niet welkom zijn in Leeuwarden. "Het opvallende aan deze maatregel is dat supporters die nog moeten afreizen naar Leeuwarden gestraft worden voor iets waar ze part noch deel aan hebben. Of worden de supporters al gestraft voordat er überhaupt iets heeft voorgevallen? Hoe dan ook, een compleet absurde maatregel", laat de supportersvereniging Cambuur Culture weten.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Louis van Gaal heeft alle vertrouwen in Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat heeft de 75-jarige Amsterdammer laten weten in een videoboodschap.
4 uur geleden