Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters met Van de Sanden naar Kosovo

Voetbalsters met Van de Sanden naar Kosovo

ZEIST (ANP) - Shanice van de Sanden keert voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Kosovo terug in de selectie van de Nederlandse voetbalsters. De vleugelspits van VfL Wolfsburg ontbrak vrijdag tegen Estland vanwege trieste familieomstandigheden. Oranje won in Groningen met 7-0 en verzekerde zich daarmee van deelname aan het EK 2022 in Engeland.

Van de Sanden sloot zondag weer aan bij de selectie van bondscoach Sarina Wiegman en vliegt maandag mee naar Pristina. Op keepster Sari van Veenendaal na, die vanwege een heupblessure al ontbrak tegen Estland en inmiddels terug is gegaan naar haar club PSV, beschikt Wiegman over een volledig fitte selectie.

"We zijn al geplaatst, maar iedereen heeft heel veel zin om te voetballen. We willen heel graag weer winnen", zei de bondscoach, die op haar 51e verjaardag werd toegezongen door haar speelsters. "Ik ga op enkele posities wijzigingen doorvoeren, maar zeker niet het hele team omgooien. We willen met dezelfde energie op het veld staan als tegen Estland en steeds maar weer op zoek blijven gaan naar het volgende doelpunt. Dan hebben wij een leuke wedstrijd en de mensen die thuis op de tv kijken een leuke avond."

Meer uit Voetbal

Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

41 minuten geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

10 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

12 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

15 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

15 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

17 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

18 uur geleden