Voetbalsters Lyon verslaan Barcelona in finale Champions League
TURIJN (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben voor de achtste keer de Champions League voor vrouwen gewonnen. De Franse ploeg versloeg titelverdediger FC Barcelona in de finale met 3-1. Lyon, waarbij de Oranje-internationals Daniëlle van de Donk en Damaris Egurrola op de bank bleven, stond na iets meer dan een half uur spelen al met 3-0 voor in het stadion van Juventus.
Lieke Martens mocht na een uur invallen bij Barcelona. De Oranje-international, die vorige week haar rentree maakte na een blessure, kon de Spaanse kampioen echter niet terugbrengen in de wedstrijd. Vorig jaar speelde Martens een hoofdrol in de met 4-0 gewonnen finale tegen Chelsea.
Barcelona won dit seizoen in eigen land alle competitieduels en schakelde op weg naar de finale van de Champions League onder meer Real Madrid en VfL Wolfsburg uit. De Catalaanse vrouwen werden in Turijn in het eerste half uur echter overlopen door Lyon.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
6 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
11 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
25 minuten geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
49 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
51 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
1 uur geleden