Voetbalsters Lyon verslaan Barcelona in finale Champions League
TURIJN (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben voor de achtste keer de Champions League voor vrouwen gewonnen. De Franse ploeg versloeg titelverdediger FC Barcelona in de finale met 3-1. Lyon, waarbij de Oranje-internationals Daniëlle van de Donk en Damaris Egurrola op de bank bleven, stond na iets meer dan een half uur spelen al met 3-0 voor in het stadion van Juventus.
Lieke Martens mocht na een uur invallen bij Barcelona. De Oranje-international, die vorige week haar rentree maakte na een blessure, kon de Spaanse kampioen echter niet terugbrengen in de wedstrijd. Vorig jaar speelde Martens een hoofdrol in de met 4-0 gewonnen finale tegen Chelsea.
Barcelona won dit seizoen in eigen land alle competitieduels en schakelde op weg naar de finale van de Champions League onder meer Real Madrid en VfL Wolfsburg uit. De Catalaanse vrouwen werden in Turijn in het eerste half uur echter overlopen door Lyon.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
12 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
15 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
16 uur geleden