Voetbalsters FC Utrecht weer medekoploper na zege bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Utrecht zijn ook na drie speelronden medekoploper in de Eredivisie. De ploeg van coach Linda Helbling won in Rotterdam met 3-0 van Feyenoord en heeft net als Ajax de maximale score van 9 punten.
De doelpunten op Varkenoord vielen na de rust. Lena Mahieu opende namens FC Utrecht de score in de 48e minuut. Na ruim een uur tikte Dieke van Straten van dichtbij de 2-0 binnen. In de slotminuut bepaalde Tami Groenendijk met een rake kopbal de eindstand op 3-0 voor de bezoekers, die dit seizoen nog geen tegengoal incasseerden.
Ajax had zaterdag al met 5-1 gewonnen van Fortuna Sittard. Landskampioen FC Twente verspeelde opnieuw punten door thuis met 1-1 gelijk te spelen tegen Excelsior. De ploeg die het donderdag in de Champions League opneemt tegen Chelsea staat slechts vierde.
Meer uit Sport
TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.
1 uur geledenHUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.
2 uur geledenST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.
2 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.
4 uur geledenEGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.
4 uur geledenBRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.
9 uur geleden