Voetbalsters FC Twente winnen inhaalduel bij sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben met de nodige moeite de inhaalwedstrijd tegen sc Heerenveen gewonnen. De koploper boekte in Friesland een 2-0-zege op de nummer laatst.
Voormalig Heerenveen-speelster Danique van Ginkel tekende na een half uur voor de openingstreffer. Leonie Vliek maakte pas in de 88e minuut de 2-0 na gepruts achterin bij de thuisploeg.
Met de zege komt Twente na dertien wedstrijden op 39 punten, 12 punten meer dan nummer 2 Ajax. De ploeg uit Enschede heeft wel een wedstrijd meer gespeeld.
Het duel stond aanvankelijk vorige week zondag op het programma, maar kon toen niet doorgaan omdat het veld door de winterse weersomstandigheden onbespeelbaar was.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
4 minuten geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
5 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
6 uur geledenTOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
13 uur geleden