Voetbalsters FC Twente verspelen ook tegen Excelsior punten
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben in de Eredivisie voor de tweede week op rij punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam in de thuiswedstrijd tegen Excelsior niet verder dan een gelijkspel (1-1). Een week eerder raakte Twente tegen PSV (0-0) ook 2 punten kwijt.
Excelsior kwam in de beginfase van de tweede helft op voorsprong toen Lynn Groenewegen raak kopte uit een hoekschop. Jaimy Ravensbergen voorkwam in de slotfase de eerste nederlaag voor Twente, dat daarna nog een doelpunt zag worden afgekeurd om buitenspel.
FC Twente heeft na drie speelronden 5 punten. De Enschedeërs begonnen de Champions League dinsdag met een zege bij Celtic (0-2).
Ajax won ook de derde competitiewedstrijd, met 5-1 van Fortuna Sittard. Lotte Keukelaar scoorde twee keer voor het elftal van trainster Hesterine de Reus, dat met 9 punten voorlopig koploper is. AZ boekte ook een ruime zege, bij ADO Den Haag (0-4).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
16 minuten geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
4 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
7 uur geleden