Voetbalsters FC Twente verspelen ook tegen Excelsior punten
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben in de Eredivisie voor de tweede week op rij punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam in de thuiswedstrijd tegen Excelsior niet verder dan een gelijkspel (1-1). Een week eerder raakte Twente tegen PSV (0-0) ook 2 punten kwijt.
Excelsior kwam in de beginfase van de tweede helft op voorsprong toen Lynn Groenewegen raak kopte uit een hoekschop. Jaimy Ravensbergen voorkwam in de slotfase de eerste nederlaag voor Twente, dat daarna nog een doelpunt zag worden afgekeurd om buitenspel.
FC Twente heeft na drie speelronden 5 punten. De Enschedeërs begonnen de Champions League dinsdag met een zege bij Celtic (0-2).
Ajax won ook de derde competitiewedstrijd, met 5-1 van Fortuna Sittard. Lotte Keukelaar scoorde twee keer voor het elftal van trainster Hesterine de Reus, dat met 9 punten voorlopig koploper is. AZ boekte ook een ruime zege, bij ADO Den Haag (0-4).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
10 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden