Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters FC Twente verliezen ook thuis van Real Madrid

Voetbalsters FC Twente verliezen ook thuis van Real Madrid

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de tweede groepswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League verloren. Na de 7-0 in Madrid vorige week gingen de speelsters van coach Joran Pot in de eigen Grolsch Veste in Enschede met 3-2 onderuit.

Voor Twente scoorden Jaimy Ravensbergen en Sophie te Brake. Linda Caicedo, Signe Bruun en Alba Redondo waren trefzeker voor Real.

Het bereiken van de kwartfinales in de Champions League wordt lastig voor FC Twente. De landskampioen moet nog tegen Chelsea en Celtic. Bij een zege van Chelsea op de Schotten later woensdag zijn Chelsea en Real Madrid zeker van de kwartfinales.

Niet kansloos

Twente was in Madrid in de eerste helft ook niet kansloos, maar kwam wel op een 2-0-achterstand. In de tweede helft moest de ploeg daarna nog vijf treffers incasseren. In eigen huis hadden de speelsters van Pot meer balbezit en stond ook de verdediging beter. Ravensbergen opende ook nog eens de score door uit een vrije trap goed naar voren te komen en met links binnen te tikken.

Vlak voor de rust kwam Real alsnog gelijk. Keepster Olivia Clark redde nog op een schot van Caicedo, maar een tweede schot van Sandie Toletti belandde via een speelster van Twente opnieuw voor de voeten van Caicedo die Clark nu kansloos liet. In de tweede helft gaf Caicedo vanaf rechts voor op Bruun die raak schoot.

Extra tijd

Twente probeerde uit alle macht gelijk te komen. Ella Peddemors schoot over en invalster Te Brake zag een schot geblokt worden. In een snelle tegenaanval maakte Redondo er 3-1 van. Te Brake scoorde in de extra tijd nog voor de thuisploeg.

VfL Wolfsburg won met 4-0 van Galatasaray. Alexandra Popp scoorde drie keer en Janina Minge maakte de vierde treffer voor de Duitse ploeg, waar Lynn Wilms en Lineth Beerensteyn een basisplaats hadden en Fenna Kalma nog inviel.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

2 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

4 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.

4 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

6 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

6 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

9 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

11 uur geleden