Voetbalsters FC Twente verliezen ook thuis van Real Madrid
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de tweede groepswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League verloren. Na de 7-0 in Madrid vorige week gingen de speelsters van coach Joran Pot in de eigen Grolsch Veste in Enschede met 3-2 onderuit.
Voor Twente scoorden Jaimy Ravensbergen en Sophie te Brake. Linda Caicedo, Signe Bruun en Alba Redondo waren trefzeker voor Real.
Het bereiken van de kwartfinales in de Champions League wordt lastig voor FC Twente. De landskampioen moet nog tegen Chelsea en Celtic. Bij een zege van Chelsea op de Schotten later woensdag zijn Chelsea en Real Madrid zeker van de kwartfinales.
Niet kansloos
Twente was in Madrid in de eerste helft ook niet kansloos, maar kwam wel op een 2-0-achterstand. In de tweede helft moest de ploeg daarna nog vijf treffers incasseren. In eigen huis hadden de speelsters van Pot meer balbezit en stond ook de verdediging beter. Ravensbergen opende ook nog eens de score door uit een vrije trap goed naar voren te komen en met links binnen te tikken.
Vlak voor de rust kwam Real alsnog gelijk. Keepster Olivia Clark redde nog op een schot van Caicedo, maar een tweede schot van Sandie Toletti belandde via een speelster van Twente opnieuw voor de voeten van Caicedo die Clark nu kansloos liet. In de tweede helft gaf Caicedo vanaf rechts voor op Bruun die raak schoot.
Extra tijd
Twente probeerde uit alle macht gelijk te komen. Ella Peddemors schoot over en invalster Te Brake zag een schot geblokt worden. In een snelle tegenaanval maakte Redondo er 3-1 van. Te Brake scoorde in de extra tijd nog voor de thuisploeg.
VfL Wolfsburg won met 4-0 van Galatasaray. Alexandra Popp scoorde drie keer en Janina Minge maakte de vierde treffer voor de Duitse ploeg, waar Lynn Wilms en Lineth Beerensteyn een basisplaats hadden en Fenna Kalma nog inviel.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
21 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 dagen geleden