Voetbalsters FC Twente verliezen ook thuis van Real Madrid
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de tweede groepswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League verloren. Na de 7-0 in Madrid vorige week gingen de speelsters van coach Joran Pot in de eigen Grolsch Veste in Enschede met 3-2 onderuit.
Voor Twente scoorden Jaimy Ravensbergen en Sophie te Brake. Linda Caicedo, Signe Bruun en Alba Redondo waren trefzeker voor Real.
Het bereiken van de kwartfinales in de Champions League wordt lastig voor FC Twente. De landskampioen moet nog tegen Chelsea en Celtic. Bij een zege van Chelsea op de Schotten later woensdag zijn Chelsea en Real Madrid zeker van de kwartfinales.
Niet kansloos
Twente was in Madrid in de eerste helft ook niet kansloos, maar kwam wel op een 2-0-achterstand. In de tweede helft moest de ploeg daarna nog vijf treffers incasseren. In eigen huis hadden de speelsters van Pot meer balbezit en stond ook de verdediging beter. Ravensbergen opende ook nog eens de score door uit een vrije trap goed naar voren te komen en met links binnen te tikken.
Vlak voor de rust kwam Real alsnog gelijk. Keepster Olivia Clark redde nog op een schot van Caicedo, maar een tweede schot van Sandie Toletti belandde via een speelster van Twente opnieuw voor de voeten van Caicedo die Clark nu kansloos liet. In de tweede helft gaf Caicedo vanaf rechts voor op Bruun die raak schoot.
Extra tijd
Twente probeerde uit alle macht gelijk te komen. Ella Peddemors schoot over en invalster Te Brake zag een schot geblokt worden. In een snelle tegenaanval maakte Redondo er 3-1 van. Te Brake scoorde in de extra tijd nog voor de thuisploeg.
VfL Wolfsburg won met 4-0 van Galatasaray. Alexandra Popp scoorde drie keer en Janina Minge maakte de vierde treffer voor de Duitse ploeg, waar Lynn Wilms en Lineth Beerensteyn een basisplaats hadden en Fenna Kalma nog inviel.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
1 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
6 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
6 uur geleden