Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters FC Twente verliezen ook thuis van Real Madrid

Voetbalsters FC Twente verliezen ook thuis van Real Madrid

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de tweede groepswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League verloren. Na de 7-0 in Madrid vorige week gingen de speelsters van coach Joran Pot in de eigen Grolsch Veste in Enschede met 3-2 onderuit.

Voor Twente scoorden Jaimy Ravensbergen en Sophie te Brake. Linda Caicedo, Signe Bruun en Alba Redondo waren trefzeker voor Real.

Het bereiken van de kwartfinales in de Champions League wordt lastig voor FC Twente. De landskampioen moet nog tegen Chelsea en Celtic. Bij een zege van Chelsea op de Schotten later woensdag zijn Chelsea en Real Madrid zeker van de kwartfinales.

Niet kansloos

Twente was in Madrid in de eerste helft ook niet kansloos, maar kwam wel op een 2-0-achterstand. In de tweede helft moest de ploeg daarna nog vijf treffers incasseren. In eigen huis hadden de speelsters van Pot meer balbezit en stond ook de verdediging beter. Ravensbergen opende ook nog eens de score door uit een vrije trap goed naar voren te komen en met links binnen te tikken.

Vlak voor de rust kwam Real alsnog gelijk. Keepster Olivia Clark redde nog op een schot van Caicedo, maar een tweede schot van Sandie Toletti belandde via een speelster van Twente opnieuw voor de voeten van Caicedo die Clark nu kansloos liet. In de tweede helft gaf Caicedo vanaf rechts voor op Bruun die raak schoot.

Extra tijd

Twente probeerde uit alle macht gelijk te komen. Ella Peddemors schoot over en invalster Te Brake zag een schot geblokt worden. In een snelle tegenaanval maakte Redondo er 3-1 van. Te Brake scoorde in de extra tijd nog voor de thuisploeg.

VfL Wolfsburg won met 4-0 van Galatasaray. Alexandra Popp scoorde drie keer en Janina Minge maakte de vierde treffer voor de Duitse ploeg, waar Lynn Wilms en Lineth Beerensteyn een basisplaats hadden en Fenna Kalma nog inviel.

Meer uit Voetbal

Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

37 minuten geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

2 uur geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

9 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

18 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

18 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

18 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

18 uur geleden