Voetbalsters FC Twente verliezen ook thuis van Real Madrid
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de tweede groepswedstrijd tegen Real Madrid in de Champions League verloren. Na de 7-0 in Madrid vorige week gingen de speelsters van coach Joran Pot in de eigen Grolsch Veste in Enschede met 3-2 onderuit.
Voor Twente scoorden Jaimy Ravensbergen en Sophie te Brake. Linda Caicedo, Signe Bruun en Alba Redondo waren trefzeker voor Real.
Het bereiken van de kwartfinales in de Champions League wordt lastig voor FC Twente. De landskampioen moet nog tegen Chelsea en Celtic. Bij een zege van Chelsea op de Schotten later woensdag zijn Chelsea en Real Madrid zeker van de kwartfinales.
Niet kansloos
Twente was in Madrid in de eerste helft ook niet kansloos, maar kwam wel op een 2-0-achterstand. In de tweede helft moest de ploeg daarna nog vijf treffers incasseren. In eigen huis hadden de speelsters van Pot meer balbezit en stond ook de verdediging beter. Ravensbergen opende ook nog eens de score door uit een vrije trap goed naar voren te komen en met links binnen te tikken.
Vlak voor de rust kwam Real alsnog gelijk. Keepster Olivia Clark redde nog op een schot van Caicedo, maar een tweede schot van Sandie Toletti belandde via een speelster van Twente opnieuw voor de voeten van Caicedo die Clark nu kansloos liet. In de tweede helft gaf Caicedo vanaf rechts voor op Bruun die raak schoot.
Extra tijd
Twente probeerde uit alle macht gelijk te komen. Ella Peddemors schoot over en invalster Te Brake zag een schot geblokt worden. In een snelle tegenaanval maakte Redondo er 3-1 van. Te Brake scoorde in de extra tijd nog voor de thuisploeg.
VfL Wolfsburg won met 4-0 van Galatasaray. Alexandra Popp scoorde drie keer en Janina Minge maakte de vierde treffer voor de Duitse ploeg, waar Lynn Wilms en Lineth Beerensteyn een basisplaats hadden en Fenna Kalma nog inviel.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
35 minuten geledenPRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
5 uur geleden