Voetbalsters FC Twente uitgeschakeld in Europa na zege Chelsea
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente zijn uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League. Door de zege van Chelsea op Celtic (3-0) kan de ploeg van trainer Joran Pot niet meer bij de beste twee in de groep eindigen. FC Twente verloor eerder op de avond thuis met 3-2 van Real Madrid.
FC Twente heeft na vier wedstrijden 3 punten. Real Madrid staat tweede met 9 punten en Chelsea gaat aan de leiding met 12 punten. Twente speelt nog tegen Chelsea en Celtic.
Chelsea won in Londen met 3-0 door treffers van Lucy Bronze en Wieke Kaptein en een benutte strafschop van Ève Périsset in de extra tijd.
Olympique Lyon versloeg AS Roma met 4-1. Na de openingstreffer van Giulia Dragoni, scoorde Kadidiatou Diani, die Daniëlle van de Donk verving, twee keer kort na elkaar. In de slotfase waren Eugénie Le Sommer en Wendie Renard nog trefzeker voor Lyon, waar Damaris Egurrola de hele wedstrijd speelde.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
4 uur geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
5 uur geleden