Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters FC Twente sluiten Champions League af met zege

Voetbalsters FC Twente sluiten Champions League af met zege

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de Champions League afgesloten met een 3-0-zege op Celtic. Beide ploegen konden zich al niet meer plaatsen voor de kwartfinales.

Alle doelpunten in de Grolsch Veste vielen voor rust. Kayleigh van Dooren tekende na twintig minuten voor de 1-0, waarna Celtic-speelsters Lisa Rodgers en Natalie Ross eigen doelpunten maakten.

De ploeg van trainer Joran Pot behaalde 6 punten uit zes wedstrijden, goed voor de derde plaats in de groep. De enige andere wedstrijd die werd gewonnen was het uitduel met Celtic (0-2). De Schotten verloren al hun wedstrijden. Chelsea en Real Madrid waren al zeker van een vervolg in het toernooi.

Meer uit Voetbal

Atalanta verspeelt ook tegen Juventus punten in titelstrijd

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft opnieuw punten verspeeld in de titelstrijd in Italië. De ploeg van routinier Marten de Roon bleef in Bergamo tegen het Juventus van Teun Koopmeiners steken op 1-1.

7 uur geleden
Grimaldo helpt Leverkusen met vrije trap aan zevende zege op rij

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen blijft de druk op koploper Bayern München in de Bundesliga opvoeren. De regerend kampioen versloeg FSV Mainz met klein verschil: 1-0.

8 uur geleden
Sparta huurt IJslandse aanvaller Thórisson

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Nökkvi Thórisson. De 25-jarige IJslandse aanvaller komt op huurbasis over van de Amerikaanse club St. Louis City FC. Sparta heeft de optie om Thórisson na dit seizoen definitief over te nemen.

8 uur geleden
Trainer Farioli: AZ verdiende om van Ajax te winnen

ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax zocht niet naar excuses na de uitschakeling van Ajax in de achtste finale van de KNVB-beker. "AZ verdiende het om te winnen", erkende de Italiaan na een nederlaag van 2-0 in Alkmaar. "Als we het over het spel tussen de twee strafschopgebieden spreken, dan hadden wij de totale controle. Maar dat is niet voldoende. We hebben het verschil niet kunnen maken."

8 uur geleden
Trainer Farioli hoopt dat Rensch bij Ajax blijft

ALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli hoopt dat Devyne Rensch het seizoen bij Ajax afmaakt. "Natuurlijk wil ik dat hij blijft", zei hij na een nederlaag tegen AZ (2-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Hopelijk speelt hij zondag tegen Heerenveen gewoon weer mee met ons."

8 uur geleden
Fitte Clasie leidt AZ naar bekerzege op Ajax

ALKMAAR (ANP) - Aan de hand van Jordy Clasie won AZ van Ajax (2-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. De aanvoerder viel op met slimme passes en goede onderscheppingen. Hij bepaalde ook het tempo van zijn ploeg. "Ik zit zo lekker in mijn vel", zei de 33-jarige middenvelder. "We draaien de laatste tijd ook zo goed. Ik ben inmiddels wat ouder maar voel me erg fit. Het is heerlijk voetballen zo."

9 uur geleden
Verdediger Goes trots op doelpunt tegen oude club Ajax

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes was de gevierde man bij AZ in de gewonnen achtste finale van de KNVB-beker tegen Ajax (2-0). De centrale verdediger opende de score en hield Brian Brobbey en de ingevallen Wout Weghorst van scoren af.

9 uur geleden