Voetbalsters FC Twente naar finale Eredivisie Cup
SITTARD (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de finale bereikt van het toernooi om de Eredivisie Cup. De ploeg van trainer Joran Pot won in Limburg ook het tweede duel met Fortuna Sittard in de halve finales op overtuigende wijze: 0-4. Fenna Kalma scoorde twee keer. FC Twente had vorige week voor eigen publiek al met 5-0 gewonnen.
De voetbalsters uit Enschede veroverden donderdag in Den Haag de KNVB-beker door PSV in de finale met 4-0 te verslaan. FC Twente kan op maandag 29 mei ook de Eredivisie Cup pakken. Aan dat toernooi doen vier clubs mee: landskampioen Ajax, de twee periodekampioenen en de hoogst geklasseerde ploeg zonder periodetitel.
FC Twente moest in de Vrouwen Eredivisie de titel aan Ajax laten. De Amsterdamse vrouwen spelen maandag in Eindhoven de return tegen PSV in de halve finales van de Eredivisie Cup. Ajax won vorige week het eerste duel met 5-2.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
14 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
15 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
17 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
19 uur geleden