 
                    Voetbalsters FC Twente naar finale Eredivisie Cup
SITTARD (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de finale bereikt van het toernooi om de Eredivisie Cup. De ploeg van trainer Joran Pot won in Limburg ook het tweede duel met Fortuna Sittard in de halve finales op overtuigende wijze: 0-4. Fenna Kalma scoorde twee keer. FC Twente had vorige week voor eigen publiek al met 5-0 gewonnen.
De voetbalsters uit Enschede veroverden donderdag in Den Haag de KNVB-beker door PSV in de finale met 4-0 te verslaan. FC Twente kan op maandag 29 mei ook de Eredivisie Cup pakken. Aan dat toernooi doen vier clubs mee: landskampioen Ajax, de twee periodekampioenen en de hoogst geklasseerde ploeg zonder periodetitel.
FC Twente moest in de Vrouwen Eredivisie de titel aan Ajax laten. De Amsterdamse vrouwen spelen maandag in Eindhoven de return tegen PSV in de halve finales van de Eredivisie Cup. Ajax won vorige week het eerste duel met 5-2.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari blijft toveren voor PSV. De spelmaker had met twee fraaie doelpunten een groot aandeel in de eenvoudige zege van de kampioen op Fortuna Sittard (5-2). Hij scoorde zondag drie keer in de topper tegen Feyenoord in De Kuip (2-3).
42 minuten geledenPARIJS (ANP) - Jannik Sinner staat in de halve finale van het masterstoernooi van Parijs. De als tweede geplaatste Italiaan versloeg Ben Shelton in de kwartfinale : 6-3 6-3. De Amerikaan was als vijfde geplaatst.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verwacht in 2027 te beginnen met de uitbreiding van het Philips Stadion met minimaal 10.000 plekken. Tijdens de verbouwing, die naar verwachting drie jaar duurt, denken de Eindhovenaren in het stadion te kunnen blijven voetballen. Dat meldt de landskampioen in een persbericht.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV begint met Guus Til in de spits aan het thuisduel met Fortuna Sittard. Hij krijgt de voorkeur boven Ricardo Pepi, die op de bank zit als de wedstrijd om 20.00 uur in het Philips Stadion begint.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de tweede ronde van de KNVB-beker. Beide clubs werden tijdens de loting aan elkaar gekoppeld.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC kan de komende maanden geen beroep doen op Youssef El Kachati. De 25-jarige spits heeft donderdag een polsblessure opgelopen in het gewonnen bekerduel met Rijnsburgse Boys (2-3).
6 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De Champions League-finale lijkt in 2028 opnieuw te worden gespeeld in de Allianz Arena van Bayern München. Geen enkel ander stadion heeft zich voor de deadline van eerder deze maand gemeld als geschikte kandidaat, meldt de Europese voetbalbond UEFA. De Champions League-finale van dit jaar tussen Paris Saint-Germain en Internazionale (5-0) was ook al in München.
7 uur geleden 
             
                             
                             
                             
                             
                             
                            