Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters FC Twente hard onderuit bij Real Madrid

Voetbalsters FC Twente hard onderuit bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben in de Champions League een forse nederlaag geleden bij Real Madrid. De ploeg van coach Joran Pot verloor de derde groepswedstrijd in Madrid met 7-0.

FC Twente keek al vroeg tegen een achterstand aan in het Estadio Alfredo Di Stéfano in Madrid. Signe Bruun tikte in de 5e minuut een schot van Caroline Weir langs keepster Olivia Clark van de bezoekers. Ruim tien minuten later kopte María Méndez uit een corner de tweede treffer binnen. De voetbalsters van Twente kregen daarna ook kansen, maar Nikee van Dijk, Ella Peddemors en Amanda Andradóttir konden die niet benutten.

Vroeg in de tweede helft maakte Real Madrid het derde doelpunt. Via Weir belandde de bal bij Naomi Feller die raak kopte. Weir scoorde daarna fraai met een vrije trap in de rechterkruising. Méndez scoorde nogmaals met een kopbal en Oihane Hernández schoot binnen na een snelle omschakeling. In de extra tijd bepaalde Carla Camacho de eindstand met de zevende treffer.

FC Twente had de eerste wedstrijd in de groepsfase met 2-0 gewonnen van Celtic. Daarna verloor de ploeg van Pot in de Grolsch Veste in Enschede met 3-1 van Chelsea.

Meer uit Voetbal

Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

56 minuten geleden
Beukema scoort maar verliest met Napoli van Atalanta

BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.

1 uur geleden
Mac Allister bezorgt Liverpool met late treffer overwinning

NOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).

1 uur geleden
FC Utrecht speelt in De Galgenwaard gelijk tegen PEC Zwolle

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles wint tegen Heracles eerste competitieduel in 2026

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.

2 uur geleden
FC Groningen verliest tegen Twente vijfde competitieduel op rij

ENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.

5 uur geleden
Bayern München-verdediger Davies loopt spierblessure op

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.

9 uur geleden