Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters FC Twente hard onderuit bij Real Madrid

Voetbalsters FC Twente hard onderuit bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben in de Champions League een forse nederlaag geleden bij Real Madrid. De ploeg van coach Joran Pot verloor de derde groepswedstrijd in Madrid met 7-0.

FC Twente keek al vroeg tegen een achterstand aan in het Estadio Alfredo Di Stéfano in Madrid. Signe Bruun tikte in de 5e minuut een schot van Caroline Weir langs keepster Olivia Clark van de bezoekers. Ruim tien minuten later kopte María Méndez uit een corner de tweede treffer binnen. De voetbalsters van Twente kregen daarna ook kansen, maar Nikee van Dijk, Ella Peddemors en Amanda Andradóttir konden die niet benutten.

Vroeg in de tweede helft maakte Real Madrid het derde doelpunt. Via Weir belandde de bal bij Naomi Feller die raak kopte. Weir scoorde daarna fraai met een vrije trap in de rechterkruising. Méndez scoorde nogmaals met een kopbal en Oihane Hernández schoot binnen na een snelle omschakeling. In de extra tijd bepaalde Carla Camacho de eindstand met de zevende treffer.

FC Twente had de eerste wedstrijd in de groepsfase met 2-0 gewonnen van Celtic. Daarna verloor de ploeg van Pot in de Grolsch Veste in Enschede met 3-1 van Chelsea.

Meer uit Voetbal

Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

16 minuten geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

2 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

12 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

15 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

16 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

16 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

17 uur geleden