Voetbalsters FC Twente hard onderuit bij Real Madrid
MADRID (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben in de Champions League een forse nederlaag geleden bij Real Madrid. De ploeg van coach Joran Pot verloor de derde groepswedstrijd in Madrid met 7-0.
FC Twente keek al vroeg tegen een achterstand aan in het Estadio Alfredo Di Stéfano in Madrid. Signe Bruun tikte in de 5e minuut een schot van Caroline Weir langs keepster Olivia Clark van de bezoekers. Ruim tien minuten later kopte María Méndez uit een corner de tweede treffer binnen. De voetbalsters van Twente kregen daarna ook kansen, maar Nikee van Dijk, Ella Peddemors en Amanda Andradóttir konden die niet benutten.
Vroeg in de tweede helft maakte Real Madrid het derde doelpunt. Via Weir belandde de bal bij Naomi Feller die raak kopte. Weir scoorde daarna fraai met een vrije trap in de rechterkruising. Méndez scoorde nogmaals met een kopbal en Oihane Hernández schoot binnen na een snelle omschakeling. In de extra tijd bepaalde Carla Camacho de eindstand met de zevende treffer.
FC Twente had de eerste wedstrijd in de groepsfase met 2-0 gewonnen van Celtic. Daarna verloor de ploeg van Pot in de Grolsch Veste in Enschede met 3-1 van Chelsea.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
4 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
1 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
2 uur geleden