Voetbalsters FC Twente blijven maar winnen in Eredivisie
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de achtste competitiewedstrijd weten te winnen. FC Utrecht, nummer 2 op de ranglijst in de Eredivisie, werd met duidelijke cijfers verslagen: 4-0.
De koploper uit Enschede, afgelopen zondag nog met 1-0 te sterk voor Ajax, kwam in de eerste helft op voorsprong door een doelpunt van Ella Peddemors. Zij schoot de bal met links hard binnen.
Na rust liep de ploeg van trainer Joran Pot verder uit. Liz Rijsbergen kopte eerst een voorzet van Renate Jansen tegen de touwen en zag even later een poging met succes van richting worden veranderd. In de slotfase schoot Taylor Ziemer uit de kluts raak.
FC Twente heeft door de zege op FC Utrecht 24 punten uit acht duels. Utrecht blijft op 17 punten staan, maar heeft twee wedstrijden meer gespeeld. Ajax komt zondag in actie tegen AZ en kan dan Utrecht op de ranglijst passeren.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
22 minuten geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
42 minuten geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
11 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden