Voetbalsters FC Twente blijven maar winnen in Eredivisie
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de achtste competitiewedstrijd weten te winnen. FC Utrecht, nummer 2 op de ranglijst in de Eredivisie, werd met duidelijke cijfers verslagen: 4-0.
De koploper uit Enschede, afgelopen zondag nog met 1-0 te sterk voor Ajax, kwam in de eerste helft op voorsprong door een doelpunt van Ella Peddemors. Zij schoot de bal met links hard binnen.
Na rust liep de ploeg van trainer Joran Pot verder uit. Liz Rijsbergen kopte eerst een voorzet van Renate Jansen tegen de touwen en zag even later een poging met succes van richting worden veranderd. In de slotfase schoot Taylor Ziemer uit de kluts raak.
FC Twente heeft door de zege op FC Utrecht 24 punten uit acht duels. Utrecht blijft op 17 punten staan, maar heeft twee wedstrijden meer gespeeld. Ajax komt zondag in actie tegen AZ en kan dan Utrecht op de ranglijst passeren.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
6 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden