Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters FC Barcelona winnen zonder Martens bij Real

Voetbalsters FC Barcelona winnen zonder Martens bij Real

MADRID (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben in de kwartfinales van de Champions League de uitwedstrijd tegen rivaal Real Madrid gewonnen. In Estadio Alfredo Di Stéfano won Barça, zonder de geblesseerde Lieke Martens, met 3-1.

Halverwege de wedstrijd leidde Real nog met 1-0. Olga Carmona had de thuisploeg al na 8 minuten op voorsprong gezet. Alexia Putellas maakte kort na rust gelijk uit een penalty, waarna Clàudia Pina FC Barcelona in de 81e minuut op voorsprong zette. Pina kreeg de bal op zo'n tien meter van het doel voor haar voeten en ze haalde diagonaal uit. Diep in blessuretijd maakte captain Putellas er ook nog 1-3 van.

FC Barcelona won vorig jaar de Champions League door Chelsea in de finale te verslaan.

De return in Barcelona is volgende week woensdag.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

16 minuten geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

2 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

5 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

6 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

7 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

9 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

9 uur geleden