Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Chelsea winnen eerste halve finale van FC Barcelona

Voetbalsters Chelsea winnen eerste halve finale van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van Chelsea hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League met 1-0 gewonnen van FC Barcelona. De returnwedstrijd is over een week in Londen.

Chelsea bereikte de halve finale door de voetbalsters van Ajax uit te schakelen. Titelhouder Barcelona was over twee wedstrijden te sterk voor SK Brann uit Noorwegen.

In het olympisch stadion Lluís Companys in Barcelona kwam Chelsea tegen het einde van de eerste helft op voorsprong door een treffer van Erin Cuthbert in de rechterbovenhoek. Barcelona, met Esmee Brugts de hele wedstrijd op de bank, slaagde er niet meer in gelijk te maken. Alexia Putellas schoot in de extra tijd nog net naast.

Jackie Groenen (basisspeelster) en Lieke Martens (invalster) gingen in de andere halve eindstrijd met Paris Saint-Germain op pijnlijke wijze onderuit bij Olympique Lyon (3-2), waar Damaris Egurrola de hele wedstrijd speelde en Daniëlle van de Donk inviel. Spits Marie-Antoinette Katoto maakte kort voor en kort na rust de doelpunten voor PSG. Olympique Lyon scoorde in de slotfase drie keer, via Kadidiatou Diani (80e minuut), Melchie Dumonay (85e minuut) en invalster Amel Majri (86e minuut).

Meer uit Voetbal

Ajax boekt in oefenduel kleine zege op PAOK Saloniki

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.

54 minuten geleden
Real Madrid neemt afscheid van Lucas Vázquez

MADRID (ANP) - Na bijna twintig jaar neemt Real Madrid afscheid van Lucas Vázquez. De 34-jarige Spanjaard begon in 2007 in de jeugdopleiding van de club uit de Spaanse hoofdstad waarmee hij onder meer vijf keer de Champions League won.

2 uur geleden
UEFA-directeur wil meer wedstrijden van vrouwen in grote stadions

ZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.

3 uur geleden
Sc Heerenveen neemt na jaar alweer afscheid van Irakees Al-Saed

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.

5 uur geleden
PSV neemt vleugelverdediger Sildillia over van SC Freiburg

EINDHOVEN (ANP) - Kiliann Sildillia is de volgende nieuweling in de selectie van PSV. De Eindhovenaren nemen de 23-jarige vleugelverdediger over van SC Freiburg. Sildillia ondertekent een contract voor vijf jaar bij de landskampioen.

6 uur geleden
Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

18 uur geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

18 uur geleden