Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Brazilië winnen voor negende keer Copa América

Voetbalsters Brazilië winnen voor negende keer Copa América

QUITO (ANP/RTR) - De voetbalsters van Brazilië hebben voor de negende keer de Copa América gewonnen, het kampioenschap voor landenteams van Zuid-Amerika. De titelverdediger had in de finale tegen Colombia strafschoppen nodig om de beslissing te forceren. Het duel in het Ecuadoraanse Quito was na verlenging in 4-4 geëindigd. Het was de tiende editie van het toernooi. Alleen in 2006 slaagde Argentinië erin de Braziliaanse vrouwen van de titel te houden.

Colombia nam in het duel driemaal de leiding, maar mede dankzij twee doelpunten van sterspeelster Marta kwam Brazilië steeds terug. Ze dwong met de gelijkmaker (3-3) verlenging af en zette haar ploeg vervolgens op voorsprong. Met een vrije trap zorgde Leicy Santos voor de 4-4 en was een strafschoppenserie nodig. Daarin miste uitgerekend Marta, maar na veertien penalty's eindigde de reeks alsnog met 5-4 in Braziliaans voordeel.

Meer uit Voetbal

Inter Miami ziet Messi uitvallen met blessure

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft een blessure opgelopen in het duel met zijn club Inter Miami tegen het Mexicaanse Necaxa in de Leagues Cup, een toernooi waarin voetbalteams uit de Amerikaanse competitie MLS het opnemen tegen Mexicaanse clubs.

28 minuten geleden
Van Wolfswinkel noemt situatie van oude club Vitesse pijnlijk

ENSCHEDE (ANP) - Ricky van Wolfswinkel heeft te doen met zijn oude club Vitesse. De aanvaller van FC Twente noemt de huidige situatie van de Arnhemse voetbalclub "pijnlijk". "Het is pijnlijk om te zien dat het niet goed gaat. Het is heel erg zonde. Arnhem heeft gewoon een club nodig", aldus Van Wolfswinkel tegen ESPN na afloop van het door FC Twente verloren oefenduel met Udinese (0-1) in Enschede.

13 uur geleden
Supporters Vitesse waarschuwen voor gevolgen als club verdwijnt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse legt zich niet neer bij het verdwijnen van de club en waarschuwt voor de maatschappelijke gevolgen als de licentie niet wordt teruggegeven. "Vitesse is meer dan een registratie van de KNVB. Het is een gevoel, een cultuur, een geschiedenis. En een toekomst waar we samen voor blijven vechten", schrijft de supportersvereniging in een verklaring.

16 uur geleden
Feyenoord wint oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg met 4-0 gewonnen. In De Kuip stond de ploeg van coach Robin van Persie met 1-0 voor bij rust. Het oefenduel werd zo'n tien minuten voor tijd gestaakt vanwege een medisch ongeval op de tribune en werd vervolgens niet uitgespeeld.

16 uur geleden
PEC Zwolle voorlopig zonder geblesseerde doelman Schendelaar

ZWOLLE (ANP) - Jasper Schendelaar kan voorlopig niet het doel van PEC Zwolle verdedigen. De keeper heeft volgens zijn club een knieblessure opgelopen. PEC Zwolle meldt niet hoe lang hij is uitgeschakeld.

22 uur geleden
AZ verkoopt Møller Wolfe aan Wolverhampton Wanderers

ALKMAAR (ANP) - David Møller Wolfe verlaat AZ voor Wolverhampton Wanderers. De 23-jarige linksback en zijn club uit Alkmaar hebben een akkoord bereikt met de nummer 16 van afgelopen seizoen in de Premier League. Volgens verschillende media ontvangt AZ 12 miljoen euro voor de Noor.

1 dag geleden
Trainer Mascherano hoopt dat Messi langer bij Inter Miami blijft

MIAMI (ANP) - Trainer Javier Mascherano hoopt dat Lionel Messi zijn contract bij Inter Miami gaat verlengen. "Ik ken de geruchten, maar het is aan hem en onze club", zei hij op een persconferentie. "Natuurlijk hopen we dat hij blijft."

1 dag geleden