Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters bereiden zich in Spanje voor op Nations League-duel

Voetbalsters bereiden zich in Spanje voor op Nations League-duel

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje bereiden zich in het Spaanse Marbella voor op het belangrijke Nations League-duel met Spanje van 23 februari, waarin plaatsing voor de Olympische Spelen op het spel staat. Normaal begint het Nederlands elftal de interlandperiode in Zeist, maar nu vindt de technische staf van bondscoach Andries Jonker het gunstiger om de korte voorbereiding in de Zuid-Spaanse badplaats af te werken.

De Oranjevrouwen ontmoeten elkaar op maandag 19 februari in Marbella, waar ze tot en met woensdag verblijven. Die dag reizen ze door naar het even verderop gelegen Cádiz, waar de halve finale van de Nations League vrijdag 23 februari om 21.00 uur begint.

De winnaar van het duel plaatst zich voor de finale van de Nations League en de Olympische Spelen van komende zomer. Mocht Oranje verliezen van wereldkampioen Spanje, dan kunnen de 'Leeuwinnen' zich via de troostfinale alleen nog plaatsen voor de Spelen als Frankrijk in de andere halve finale van de Nations League van Duitsland wint. Omdat Frankrijk als gastland al zeker is van olympische deelname, schuift het tweede ticket door naar de winnaar van de troostfinale.

Oranje speelt de finale of de troostfinale hoe dan ook in Heerenveen, op woensdag 28 februari. De voetbalsters brengen een deel van hun voorbereiding op dat duel ook nog door in Marbella. Op maandag 26 februari komt Oranje pas terug naar Nederland.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

1 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

13 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

17 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

17 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

20 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

22 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

23 uur geleden