Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Barcelona ontvangen Wolfsburg ook in Camp Nou

Voetbalsters Barcelona ontvangen Wolfsburg ook in Camp Nou

BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona spelen in de halve finales van de Champions League opnieuw in Camp Nou. De thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg vindt op vrijdag 22 april plaats in het reusachtige stadion, dat plaats biedt aan bijna 100.000 toeschouwers. Afgelopen week zagen maar liefst 91.553 toeschouwers, een record bij een vrouwenwedstrijd, Barcelona de return tegen Real Madrid met 5-2 winnen. Lieke Martens ontbrak vanwege een blessure bij de thuisploeg.

De Catalaanse voetbalsters, die de Champions League vorig jaar wonnen, spelen hun thuiswedstrijden normaal gesproken in het kleine Estadi Johan Cruyff. Vanwege het succes van het duel met Real Madrid wordt ook de halve finale tegen Wolfsburg in Camp Nou gespeeld.

De Duitse ploeg van de Oranje-internationals Dominique Janssen, Jill Roord, Shanice van de Sanden, Joëlle Smits en Lynn Wilms ontvangt Barcelona op zaterdag 30 april ook in het grote stadion van de club, de Volkswagen Arena. Daar passen 30.000 toeschouwers in. In dat stadion werkte Wolfsburg afgelopen week al de return in de kwartfinale tegen Arsenal af, met ruim 11.000 supporters op de tribunes. Zij zagen de thuisploeg mede dankzij een doelpunt van Roord met 2-0 winnen.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

24 minuten geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

2 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

2 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

2 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

2 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

2 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

3 uur geleden