Voetbalsters Barcelona ontvangen Wolfsburg ook in Camp Nou
BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona spelen in de halve finales van de Champions League opnieuw in Camp Nou. De thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg vindt op vrijdag 22 april plaats in het reusachtige stadion, dat plaats biedt aan bijna 100.000 toeschouwers. Afgelopen week zagen maar liefst 91.553 toeschouwers, een record bij een vrouwenwedstrijd, Barcelona de return tegen Real Madrid met 5-2 winnen. Lieke Martens ontbrak vanwege een blessure bij de thuisploeg.
De Catalaanse voetbalsters, die de Champions League vorig jaar wonnen, spelen hun thuiswedstrijden normaal gesproken in het kleine Estadi Johan Cruyff. Vanwege het succes van het duel met Real Madrid wordt ook de halve finale tegen Wolfsburg in Camp Nou gespeeld.
De Duitse ploeg van de Oranje-internationals Dominique Janssen, Jill Roord, Shanice van de Sanden, Joëlle Smits en Lynn Wilms ontvangt Barcelona op zaterdag 30 april ook in het grote stadion van de club, de Volkswagen Arena. Daar passen 30.000 toeschouwers in. In dat stadion werkte Wolfsburg afgelopen week al de return in de kwartfinale tegen Arsenal af, met ruim 11.000 supporters op de tribunes. Zij zagen de thuisploeg mede dankzij een doelpunt van Roord met 2-0 winnen.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
3 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
4 uur geleden