Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Barcelona ontvangen Wolfsburg ook in Camp Nou

Voetbalsters Barcelona ontvangen Wolfsburg ook in Camp Nou

BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona spelen in de halve finales van de Champions League opnieuw in Camp Nou. De thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg vindt op vrijdag 22 april plaats in het reusachtige stadion, dat plaats biedt aan bijna 100.000 toeschouwers. Afgelopen week zagen maar liefst 91.553 toeschouwers, een record bij een vrouwenwedstrijd, Barcelona de return tegen Real Madrid met 5-2 winnen. Lieke Martens ontbrak vanwege een blessure bij de thuisploeg.

De Catalaanse voetbalsters, die de Champions League vorig jaar wonnen, spelen hun thuiswedstrijden normaal gesproken in het kleine Estadi Johan Cruyff. Vanwege het succes van het duel met Real Madrid wordt ook de halve finale tegen Wolfsburg in Camp Nou gespeeld.

De Duitse ploeg van de Oranje-internationals Dominique Janssen, Jill Roord, Shanice van de Sanden, Joëlle Smits en Lynn Wilms ontvangt Barcelona op zaterdag 30 april ook in het grote stadion van de club, de Volkswagen Arena. Daar passen 30.000 toeschouwers in. In dat stadion werkte Wolfsburg afgelopen week al de return in de kwartfinale tegen Arsenal af, met ruim 11.000 supporters op de tribunes. Zij zagen de thuisploeg mede dankzij een doelpunt van Roord met 2-0 winnen.

Meer uit Voetbal

Depay helpt Corinthians met treffer aan winst Braziliaanse beker

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.

38 minuten geleden
Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

6 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

6 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

6 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

6 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

7 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

7 uur geleden