
Voetbalsters Barcelona ontvangen Wolfsburg ook in Camp Nou
BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona spelen in de halve finales van de Champions League opnieuw in Camp Nou. De thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg vindt op vrijdag 22 april plaats in het reusachtige stadion, dat plaats biedt aan bijna 100.000 toeschouwers. Afgelopen week zagen maar liefst 91.553 toeschouwers, een record bij een vrouwenwedstrijd, Barcelona de return tegen Real Madrid met 5-2 winnen. Lieke Martens ontbrak vanwege een blessure bij de thuisploeg.
De Catalaanse voetbalsters, die de Champions League vorig jaar wonnen, spelen hun thuiswedstrijden normaal gesproken in het kleine Estadi Johan Cruyff. Vanwege het succes van het duel met Real Madrid wordt ook de halve finale tegen Wolfsburg in Camp Nou gespeeld.
De Duitse ploeg van de Oranje-internationals Dominique Janssen, Jill Roord, Shanice van de Sanden, Joëlle Smits en Lynn Wilms ontvangt Barcelona op zaterdag 30 april ook in het grote stadion van de club, de Volkswagen Arena. Daar passen 30.000 toeschouwers in. In dat stadion werkte Wolfsburg afgelopen week al de return in de kwartfinale tegen Arsenal af, met ruim 11.000 supporters op de tribunes. Zij zagen de thuisploeg mede dankzij een doelpunt van Roord met 2-0 winnen.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft optimaal geprofiteerd van het gelijkspel tussen Real Madrid en Atlético Madrid op zaterdag (1-1). De nummer drie van de ranglijst verkleinde de achterstand op de bovenste twee ploegen met een 4-1-zege bij Sevilla.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Serie A. Na het gelijkspel bij AS Roma (1-1) bleef de koploper thuis ook steken op 1-1 tegen middenmoter Udinese. Jurgen Ekkelenkamp tekende voor de gelijkmaker van de bezoekers.
5 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Xavi Simons heeft RB Leipzig aan de eerste competitiezege in vijf wedstrijden geholpen. De Oranje-international tekende voor een doelpunt en een assist tijdens een 2-0-overwinning op FC Sankt Pauli.
8 uur geledenPLYMOUTH (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot zocht na de verrassende uitschakeling in de vierde ronde van de FA Cup tegen Plymouth Argyle (1-0) niet naar excuses. "We hadden geen goede dag. Een resultaat als dit is dan de uitkomst", aldus de Nederlander, die tegen de hekkensluiter uit het Championship veel vaste krachten rust gaf.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Twente is er opnieuw niet in geslaagd een competitiewedstrijd buiten eigen stadion te winnen. De Enschedeërs verspeelden bij sc Heerenveen in blessuretijd een voorsprong: 3-3. Twente speelde een groot deel van het duel met een man minder na een rode kaart in de 35e minuut voor verdediger Bas Kuipers.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag met het nodige vertrouwen aantreden in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Europa League tegen Galatasaray. De formatie van trainer Maarten Martens boekte tegen PEC Zwolle zijn derde zege in acht dagen tijd: 2-0.
8 uur geledenPLYMOUTH (ANP) - Het Liverpool van trainer Arne Slot is verrassend uitgeschakeld in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper van de Premier League verloor met 1-0 bij Plymouth Argyle, de nummer laatst van het tweede niveau.
9 uur geleden