Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Ajax willen tegen Chelsea weer verrassen als underdog

Voetbalsters Ajax willen tegen Chelsea weer verrassen als underdog

AMSTERDAM (ANP) - Trainster Suzanne Bakker van de voetbalsters van Ajax ziet Chelsea als favoriet voor het tweeluik in de kwartfinale van de Champions League. "Ik denk dat wij weer de underdog zijn, maar we hebben in de groepsfase bewezen dat we topploegen kunnen verrassen", verklaarde de coach na de loting in Nyon.

"Mooi affiche, op Stamford Bridge, een fantastisch stadion", zei Bakker op de site van Ajax over Chelsea, de Engelse kampioen van de laatste vier jaar. "Ze staan bovenaan in de competitie en hebben veel grote speelsters. Er zitten veel internationals in de selectie en ze hebben veel ervaring. Het Engelse voetbal heeft altijd een hoge intensiteit en is fysiek. Op tactisch gebied denk ik dat we prima meekunnen."

Ajax maakte dit seizoen zijn debuut in de groepsfase van de Champions League. In een poule met Paris Saint-Germain, AS Roma en Bayern München werd de ploeg tot aan de laatste wedstrijd gezien als underdog. Na een 2-1-zege in het duel met AS Roma ging Ajax echter als nummer 2 door naar de knock-outfase.

"We hebben ons echt op de kaart gezet in die zes wedstrijden", wist Bakker. "We wilden er ook echt van genieten en dat hebben we ook gedaan met zijn allen. We mogen er nu nog twee wedstrijden van genieten."

Ajax speelt op 19 maart om 18.45 uur eerst een thuisduel. De return volgt een week later op 27 maart om 21.00 uur in Londen.

Meer uit Voetbal

Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

3 uur geleden
Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

13 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

13 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

16 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

16 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

16 uur geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

16 uur geleden