Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Ajax willen tegen Chelsea weer verrassen als underdog

Voetbalsters Ajax willen tegen Chelsea weer verrassen als underdog

AMSTERDAM (ANP) - Trainster Suzanne Bakker van de voetbalsters van Ajax ziet Chelsea als favoriet voor het tweeluik in de kwartfinale van de Champions League. "Ik denk dat wij weer de underdog zijn, maar we hebben in de groepsfase bewezen dat we topploegen kunnen verrassen", verklaarde de coach na de loting in Nyon.

"Mooi affiche, op Stamford Bridge, een fantastisch stadion", zei Bakker op de site van Ajax over Chelsea, de Engelse kampioen van de laatste vier jaar. "Ze staan bovenaan in de competitie en hebben veel grote speelsters. Er zitten veel internationals in de selectie en ze hebben veel ervaring. Het Engelse voetbal heeft altijd een hoge intensiteit en is fysiek. Op tactisch gebied denk ik dat we prima meekunnen."

Ajax maakte dit seizoen zijn debuut in de groepsfase van de Champions League. In een poule met Paris Saint-Germain, AS Roma en Bayern München werd de ploeg tot aan de laatste wedstrijd gezien als underdog. Na een 2-1-zege in het duel met AS Roma ging Ajax echter als nummer 2 door naar de knock-outfase.

"We hebben ons echt op de kaart gezet in die zes wedstrijden", wist Bakker. "We wilden er ook echt van genieten en dat hebben we ook gedaan met zijn allen. We mogen er nu nog twee wedstrijden van genieten."

Ajax speelt op 19 maart om 18.45 uur eerst een thuisduel. De return volgt een week later op 27 maart om 21.00 uur in Londen.

Meer uit Voetbal

Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

9 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

10 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

11 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

12 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

14 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

18 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

18 uur geleden