Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Ajax willen tegen Chelsea weer verrassen als underdog

Voetbalsters Ajax willen tegen Chelsea weer verrassen als underdog

AMSTERDAM (ANP) - Trainster Suzanne Bakker van de voetbalsters van Ajax ziet Chelsea als favoriet voor het tweeluik in de kwartfinale van de Champions League. "Ik denk dat wij weer de underdog zijn, maar we hebben in de groepsfase bewezen dat we topploegen kunnen verrassen", verklaarde de coach na de loting in Nyon.

"Mooi affiche, op Stamford Bridge, een fantastisch stadion", zei Bakker op de site van Ajax over Chelsea, de Engelse kampioen van de laatste vier jaar. "Ze staan bovenaan in de competitie en hebben veel grote speelsters. Er zitten veel internationals in de selectie en ze hebben veel ervaring. Het Engelse voetbal heeft altijd een hoge intensiteit en is fysiek. Op tactisch gebied denk ik dat we prima meekunnen."

Ajax maakte dit seizoen zijn debuut in de groepsfase van de Champions League. In een poule met Paris Saint-Germain, AS Roma en Bayern München werd de ploeg tot aan de laatste wedstrijd gezien als underdog. Na een 2-1-zege in het duel met AS Roma ging Ajax echter als nummer 2 door naar de knock-outfase.

"We hebben ons echt op de kaart gezet in die zes wedstrijden", wist Bakker. "We wilden er ook echt van genieten en dat hebben we ook gedaan met zijn allen. We mogen er nu nog twee wedstrijden van genieten."

Ajax speelt op 19 maart om 18.45 uur eerst een thuisduel. De return volgt een week later op 27 maart om 21.00 uur in Londen.

Meer uit Voetbal

Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

48 minuten geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

4 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

15 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

16 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

17 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

17 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

21 uur geleden