Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Ajax verliezen in Amsterdam van Bayern München

Voetbalsters Ajax verliezen in Amsterdam van Bayern München

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in de Champions League hun meerdere moeten erkennen in Bayern München. Het thuisduel in de eerste ronde eindigde in 1-3. De return in Duitsland is volgende week.

Keepster Lize Kop hield Bayern in de eerste helft met een aantal goede reddingen van scoren af. Ook aanvalster Lineth Beerensteyn slaagde er niet in haar ploeggenoot bij Oranje te passeren.

In de 57e minuut kwam Bayern op voorsprong. Lea Schüller had succes via verdedigster Kay-Lee de Sanders. De speelster van Ajax kreeg het (eigen) doelpunt op haar naam. Daarna verdubbelde Sydney Lohmann de marge voordat Jonna van de Velde namens de thuisclub tot scoren kwam met een fraai schot. Simone Laudehr bepaalde de eindstand op 1-3.

Finaleplaats

Bayern München won de titel in de Women's Champions League nog nooit en wacht ook nog op de eerste finaleplaats. Vorig jaar haalde de Duitse club de laatste vier.

Het vrouwenteam van Ajax neemt voor de derde keer deel aan de Champions League. In 2017 eindigde het debuut al in de eerste ronde. Een jaar later was veelvoudig kampioen Olympique Lyon in de achtste finales veel te sterk. Vorig seizoen strandde FC Twente in de achtste finales tegen VfL Wolfsburg.

De voetbalsters van PSV debuteerden woensdag in de Champions League met een thuisnederlaag tegen FC Barcelona (1-4).

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

1 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

1 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

1 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

3 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

4 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

4 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

5 uur geleden