Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Ajax loten Chelsea voor kwartfinale Champions League

Voetbalsters Ajax loten Chelsea voor kwartfinale Champions League

NYON (ANP) - De voetbalsters van Ajax stuiten op Chelsea in de kwartfinale van de Champions League. Ze werden tijdens de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon aan de Engelse topclub gekoppeld.

Ajax speelt op 19 of 20 maart eerst een thuisduel. De return volgt een week later in Londen. Chelsea veroverde de afgelopen vier jaar de landstitel. De Nederlandse verdedigster Aniek Nouwen staat onder contract bij de club, maar is voorlopig uitgeschakeld door een zware knieblessure.

De voetbalsters van Ajax staan voor het eerst in de kwartfinale van de koningsklasse van het Europese clubvoetbal, na de tweede plaats in de poule met groepswinnaar Paris Saint-Germain, AS Roma en Bayern München. Ajax had tijdens de loting voor de kwartfinale ook aan Olympique Lyon of FC Barcelona gekoppeld kunnen worden.

De winnaar van het tweeluik tussen Ajax en Chelsea stuit in de halve eindstrijd op het Noorse Brann of FC Barcelona, de club waarvoor de Nederlandse international Esmee Brugts speelt. Die duels worden voor 20, 21, 27 of 28 april op de agenda gezet. De finale staat voor 25 mei op het programma in San Mamés, het stadion van Club Athletic uit Bilbao.

Meer uit Voetbal

Middenvelder De Roon van Oranje gaat met nummer 3 naar het WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.

39 minuten geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.

41 minuten geleden
Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

3 uur geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

5 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

15 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

15 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

16 uur geleden