Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Wilms verruilt FC Twente voor VfL Wolfsburg

Voetbalster Wilms verruilt FC Twente voor VfL Wolfsburg

ENSCHEDE (ANP) - Voetbalster Lynn Wilms verruilt FC Twente na dit seizoen voor de Duitse topclub VfL Wolfsburg. De 20-jarige verdediger is tienvoudig international.

"Deze transfer naar VfL Wolfsburg is een geweldige stap en ik ben heel blij dat ik die kan maken. Dit is waar ik elke dag keihard voor werk. Ik wil FC Twente bedanken voor afgelopen seizoenen waarin ik mij heb kunnen ontwikkelen als voetbalster, maar ook als persoon", aldus Wilms, die in september 2019 haar debuut maakte in Oranje.

"We zijn er heel trots op dat Lynn deze stap gaat maken", aldus technisch manager René Roord. "In de zomer van 2018 kwam Lynn als een redelijk onbekende speelster bij FC Twente binnen en zij heeft zich de laatste jaren bij ons kunnen ontwikkelen tot Oranje-international, met deze transfer als gevolg."

Bij Wolfsburg wordt Wilms ploeggenote van Joëlle Smits, Shanice van de Sanden en Dominique Janssen. Smits komt net als Wilms in de zomer over uit Nederland. De spits maakt het seizoen af bij PSV. Vorig seizoen verloor Wolfsburg in de eindstrijd van de Champions League van Olympique Lyon.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

14 minuten geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

18 minuten geleden
Oud-voetbalinternational Kuijs (94) overleden

BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.

2 uur geleden
Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

14 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

17 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

17 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

19 uur geleden