Voetbalster Weerden van Twente naar Montpellier
MONTPELLIER (ANP) - Ashleigh Weerden zet haar voetballoopbaan voort in Frankrijk. De 21-jarige aanvalster verhuist van FC Twente naar Montpellier. Met FC Twente, waarvoor de Amsterdamse drie seizoenen uitkwam, veroverde ze vorig jaar de landstitel. In hetzelfde jaar debuteerde Weerden ook in Oranje.
"Ik ben heel blij en trots op deze transfer. Montpellier is een vaste waarde in de top 4 van Frankrijk en wil er alles aan doen om het gat met Olympique Lyon en Paris Saint-Germain te dichten", zei Weerden op de website van haar nieuwe club. "Ik hoop dat we volgend jaar deelname aan de Champions League kunnen bewerkstelligen." Bij Montpellier treft ze landgenote Anouk Dekker.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
38 minuten geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met enige moeite de thuiswedstrijd tegen Hapoel Beër Sjeva in de Europa League gewonnen (2-1). Trainer Leeroy Echteld greep de ontmoeting met de regerend kampioen van Israël aan om spelers rust te geven. Dat bleef met dank aan Mexx Meerdink zonder grote gevolgen. De spits kwam in de 77e minuut in het veld toen zijn ploeg een strafschop kreeg. Hij maakte met zijn eerste balcontact het winnende doelpunt.
1 uur geledenSPLIT (ANP) - De wedstrijd tussen HNK Hajduk Split en Ajax in de competitiefase van de Conference League is na een onderbreking weer begonnen.
1 uur geleden