Voetbalster Weerden van Twente naar Montpellier
MONTPELLIER (ANP) - Ashleigh Weerden zet haar voetballoopbaan voort in Frankrijk. De 21-jarige aanvalster verhuist van FC Twente naar Montpellier. Met FC Twente, waarvoor de Amsterdamse drie seizoenen uitkwam, veroverde ze vorig jaar de landstitel. In hetzelfde jaar debuteerde Weerden ook in Oranje.
"Ik ben heel blij en trots op deze transfer. Montpellier is een vaste waarde in de top 4 van Frankrijk en wil er alles aan doen om het gat met Olympique Lyon en Paris Saint-Germain te dichten", zei Weerden op de website van haar nieuwe club. "Ik hoop dat we volgend jaar deelname aan de Champions League kunnen bewerkstelligen." Bij Montpellier treft ze landgenote Anouk Dekker.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
45 minuten geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
50 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
5 uur geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
14 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
14 uur geleden