Voetbalster Weerden van Twente naar Montpellier
MONTPELLIER (ANP) - Ashleigh Weerden zet haar voetballoopbaan voort in Frankrijk. De 21-jarige aanvalster verhuist van FC Twente naar Montpellier. Met FC Twente, waarvoor de Amsterdamse drie seizoenen uitkwam, veroverde ze vorig jaar de landstitel. In hetzelfde jaar debuteerde Weerden ook in Oranje.
"Ik ben heel blij en trots op deze transfer. Montpellier is een vaste waarde in de top 4 van Frankrijk en wil er alles aan doen om het gat met Olympique Lyon en Paris Saint-Germain te dichten", zei Weerden op de website van haar nieuwe club. "Ik hoop dat we volgend jaar deelname aan de Champions League kunnen bewerkstelligen." Bij Montpellier treft ze landgenote Anouk Dekker.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
59 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
1 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
2 uur geleden