Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Van Dijk verruilt OH Leuven voor FC Twente

Voetbalster Van Dijk verruilt OH Leuven voor FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Voetbalster Nikée van Dijk speelt volgende seizoen voor FC Twente. De 20-jarige Nederlandse komt over van het Belgische OH Leuven en tekent in Enschede een contract tot de zomer van 2026.

"Ik ben heel enthousiast geraakt in de gesprekken met de club", zei de aanvalster op de website van Twente. "Het is een mooie stap om te maken. FC Twente is een goede club en spelen elk jaar mee voor de landstitel. Ook gaan ze Europees spelen, een mooie uitdaging."

Van Dijk speelde twee seizoenen voor sc Heerenveen, waarna ze in 2022 naar Leuven vertrok. In haar eerste seizoen werd ze met achttien treffers tweede op de topscorerslijst. Dit seizoen staat ze op vijftien doelpunten.

De voetbalsters van FC Twente zijn koploper in de competitie. De ploeg heeft een voorsprong van 8 punten op nummer 2 Ajax. De Amsterdammers hebben een wedstrijd minder gespeeld. Zondag liet Twente na om zich al te verzekeren van de negende landstitel door gelijk te spelen bij FC Utrecht (2-2).

Meer uit Voetbal

Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

26 minuten geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

28 minuten geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

33 minuten geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

34 minuten geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

1 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

1 uur geleden
Sporting toont veerkracht en schakelt Bodø na verlenging uit

LISSABON (ANP) - Sporting Portugal heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. De huidige nummer 2 van Portugal toonde veerkracht tegen Bodø/Glimt, dat de eerste wedstrijd in Noorwegen vorige week met 3-0 had gewonnen.

1 uur geleden