Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Van den Berg verlengt contract bij PSV

Voetbalster Van den Berg verlengt contract bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Voetbalster Mandy van den Berg speelt ook volgend seizoen voor PSV. De aanvoerster heeft haar contract in Eindhoven met een jaar verlengd. Van den Berg keerde in 2020 terug in de Nederlandse competitie, nadat de verdedigster jaren in Zweden, Noorwegen, Engeland en Spanje had gespeeld.

Vorig jaar veroverde de 31-jarige Westlandse met PSV de KNVB-beker, de eerste prijs van de Eindhovense vrouwenploeg. Dit seizoen eindigde PSV achter FC Twente en Ajax op de derde plaats in de Eredivisie Vrouwen.

"Ik wil belangrijk zijn voor het team en voel me hier thuis en gewaardeerd", zegt Van den Berg. "Het 'vuur' om er vol voor te gaan met volledige toewijding, brandt nog vurig."

Van den Berg was jarenlang aanvoerster van de nationale ploeg. Tijdens het door de 'Leeuwinnen' gewonnen EK van 2017 in eigen land raakte ze echter haar basisplaats kwijt. De 90-voudig international stelde zich daarna een tijdje niet meer beschikbaar voor Oranje. Ze kwam terug op dat besluit, maar werd niet meer opgeroepen.

PSV heeft zich voor volgend seizoen al versterkt met de Oranje-internationals Kika van Es, Inessa Kaagman en Siri Worm.

Meer uit Voetbal

Duel NAC Breda - sc Heerenveen tijdelijk stilgelegd door vuurwerk

BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.

35 minuten geleden
Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

2 uur geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

2 uur geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

6 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

6 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

19 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

20 uur geleden