Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Van den Berg verlengt contract bij PSV

Voetbalster Van den Berg verlengt contract bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Voetbalster Mandy van den Berg speelt ook volgend seizoen voor PSV. De aanvoerster heeft haar contract in Eindhoven met een jaar verlengd. Van den Berg keerde in 2020 terug in de Nederlandse competitie, nadat de verdedigster jaren in Zweden, Noorwegen, Engeland en Spanje had gespeeld.

Vorig jaar veroverde de 31-jarige Westlandse met PSV de KNVB-beker, de eerste prijs van de Eindhovense vrouwenploeg. Dit seizoen eindigde PSV achter FC Twente en Ajax op de derde plaats in de Eredivisie Vrouwen.

"Ik wil belangrijk zijn voor het team en voel me hier thuis en gewaardeerd", zegt Van den Berg. "Het 'vuur' om er vol voor te gaan met volledige toewijding, brandt nog vurig."

Van den Berg was jarenlang aanvoerster van de nationale ploeg. Tijdens het door de 'Leeuwinnen' gewonnen EK van 2017 in eigen land raakte ze echter haar basisplaats kwijt. De 90-voudig international stelde zich daarna een tijdje niet meer beschikbaar voor Oranje. Ze kwam terug op dat besluit, maar werd niet meer opgeroepen.

PSV heeft zich voor volgend seizoen al versterkt met de Oranje-internationals Kika van Es, Inessa Kaagman en Siri Worm.

Meer uit Voetbal

The Times: FIFA-voorzitter Infantino wilde loon vertienvoudigen

LONDEN (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zou zijn salaris willen hebben vertienvoudigen met de invoering van het omstreden investeringsplan. Dat meldde de Britse krant The Times zaterdagavond op basis van anonieme bronnen. Het plan om een deel van de commerciële rechten van het WK voetbal te verhandelen in aandelen werd ingetrokken na felle kritiek vanuit de voetbalwereld.

25 minuten geleden
Lewandowski maakt eerste twee doelpunten in MLS voor Chicago Fire

CHICAGO (ANP) - De Poolse topspits Robert Lewandowski heeft bij zijn debuut voor Chicago Fire in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS twee keer gescoord. Chicago kwam op achterstand tegen Charlotte FC, maar won door de treffers van Lewandowski met 2-1.

1 uur geleden
La Liga-voorzitter Tebas: Infantino mag niet doorgaan

MADRID (ANP) - De Spanjaard Javier Tebas, voorzitter van La Liga, stelt in een boodschap op X dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet vertrekken. "Infantino mag niet doorgaan", luidt de kop boven een verklaring. "Dat de FIFA het voorstel om zijn competities te privatiseren heeft ingetrokken, is goed nieuws. Maar het zou een ernstige vergissing zijn om te denken dat daarmee het probleem is opgelost", aldus de baas van de Spaanse voetbalcompetitie.

12 uur geleden
Dumfries debuteert bij Real Madrid in oefenduel met Fiorentina

KLAGENFURT (ANP) - Denzel Dumfries heeft zaterdag in het Oostenrijkse Klagenfurt zijn debuut gemaakt voor Real Madrid. De Nederlandse international deed 75 minuten mee in een oefenduel met het Italiaanse Fiorentina als aanvaller aan de rechterkant. De wedstrijd eindigde in een 2-2-gelijkspel.

14 uur geleden
CONCACAF wil net als UEFA herziening FIFA na WK-plan Infantino

NEW YORK (ANP) - De CONCACAF heeft zaterdag in navolging van de UEFA opgeroepen tot een "grondige herziening" van het bestuur van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De voetbalconfederatie van Noord-Amerika, Midden-Amerika en de Caraïben maakte dit bekend naar aanleiding van het inmiddels teruggetrokken plan van de FIFA om de exploitatie van het WK voetbal open te stellen voor particuliere investeerders.

15 uur geleden
UEFA roept op tot hervormingen binnen wereldvoetbalbond FIFA

NYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft opgeroepen tot hervormingen binnen de FIFA. Dat blijkt zaterdag uit de reactie van de UEFA op het besluit van de wereldvoetbalbond om het omstreden investeringsplan in te trekken. "Het voorstel is van tafel. De taak om de FIFA opnieuw op te bouwen is pas net begonnen", schrijft de Europese bond in een verklaring.

21 uur geleden
KNVB zegt vertrouwen in FIFA-voorzitter Infantino op

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft zijn vertrouwen in FIFA-voorzitter Gianni Infantino opgezegd vanwege de, inmiddels ingetrokken, investeringsplannen rond het WK voetbal. Dat laat een woordvoerder van de Nederlandse voetbalbond KNVB zaterdag weten aan het ANP.

22 uur geleden