Voetbalster Van den Berg verlengt contract bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Voetbalster Mandy van den Berg speelt ook volgend seizoen voor PSV. De aanvoerster heeft haar contract in Eindhoven met een jaar verlengd. Van den Berg keerde in 2020 terug in de Nederlandse competitie, nadat de verdedigster jaren in Zweden, Noorwegen, Engeland en Spanje had gespeeld.
Vorig jaar veroverde de 31-jarige Westlandse met PSV de KNVB-beker, de eerste prijs van de Eindhovense vrouwenploeg. Dit seizoen eindigde PSV achter FC Twente en Ajax op de derde plaats in de Eredivisie Vrouwen.
"Ik wil belangrijk zijn voor het team en voel me hier thuis en gewaardeerd", zegt Van den Berg. "Het 'vuur' om er vol voor te gaan met volledige toewijding, brandt nog vurig."
Van den Berg was jarenlang aanvoerster van de nationale ploeg. Tijdens het door de 'Leeuwinnen' gewonnen EK van 2017 in eigen land raakte ze echter haar basisplaats kwijt. De 90-voudig international stelde zich daarna een tijdje niet meer beschikbaar voor Oranje. Ze kwam terug op dat besluit, maar werd niet meer opgeroepen.
PSV heeft zich voor volgend seizoen al versterkt met de Oranje-internationals Kika van Es, Inessa Kaagman en Siri Worm.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP) - Portugal heeft zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal met 5-0 gewonnen van Oezbekistan. Een hoofdrol was weggelegd voor Cristiano Ronaldo met twee doelpunten. Nuno Mendes en Rafael Leão scoorden een keer en er was een eigen doelpunt van Oezbekistan.
38 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Tijjani Reijnders ziet het Nederlands elftal groeien op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Het gevoel is goed na Zweden", doelt hij op de ruime winst (5-1) in het tweede duel van Oranje op de grootste mondiale eindronde met 48 deelnemers en 104 wedstrijden. "Er zijn voldoende dingen die beter kunnen. Daar praten we over en hebben we net op getraind."
40 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het grootste wereldkampioenschap ooit zorgt er ook voor dat spelers en oud-spelers uit de Eredivisie een grotere rol spelen. De 48 deelnemende landen selecteerden gezamenlijk 33 spelers uit de hoogste voetbalcompetitie uit Nederland en daarnaast vele internationals met een verleden bij clubs uit Nederland.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo (41) heeft als eerste voetballer ooit op zes verschillende wereldkampioenschappen gescoord. Dat deed de Portugees door dinsdag in de zesde minuut 1-0 te maken in het tweede groepsduel van zijn land met Oezbekistan op het WK in de VS, Canada en Mexico.
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal mag langer in de VS verblijven rond de derde groepswedstrijd op het WK. Dat meldt de Amerikaanse nieuwszender NBC News op basis van een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Portugal begint dinsdag met Cristiano Ronaldo en João Félix in de basis aan het WK-duel met Oezbekistan. Portugal speelde in de eerste groepswedstrijd gelijk met Congo en staat op 1 punt. Oezbekistan verloor van Colombia (1-3).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft vier oefenduels toegevoegd aan de kalender ter voorbereiding op het seizoen 2026/2027. Dat maakte de club dinsdag bekend. Eerder werd al bekend dat Ajax aan de oefencampagne begint met een duel met Panathinaikos (4 juli), daar komen duels met AEK Larnaca (10 juli), VfL Bochum (15 juli), Olympiakos (18 juli) en Burnley (26 juli) bij.
2 uur geleden