Voetbalster Van de Sanden jaar langer bij topclub Lyon
LYON (ANP) - Voetbalster Shanice van de Sanden speelt ook komend seizoen voor de Franse topclub Olympique Lyon. De aanvalster van Oranje begint aan haar vierde jaar bij Lyon, een grootmacht in het vrouwenvoetbal. Van de Sanden won met haar club de afgelopen twee jaar de Champions League.
"Ik heb het naar mijn zin bij Olympique Lyon en ben heel trots om mijn contract met een jaar te verlengen", zegt de 27-jarige Utrechtse. "De beste club in het vrouwenvoetbal, dat betekent elke dag heel hard werken. Nooit verslappen en dat houdt mij scherp. Ik wil beter worden en prijzen winnen en weet dat ik dat hier kan bereiken. Olympique Lyon is een fantastische club."
Van de Sanden speelde eerder voor FC Utrecht, sc Heerenveen, FC Twente en Liverpool. Na het gewonnen EK van 2017 verhuisde de vleugelspits naar Lyon. De Franse club staat in eigen land al jarenlang op eenzame hoogte en won ook de afgelopen vier edities van de Champions League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
23 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
44 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
45 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
2 uur geleden