Voetbalster Van de Sanden jaar langer bij topclub Lyon
LYON (ANP) - Voetbalster Shanice van de Sanden speelt ook komend seizoen voor de Franse topclub Olympique Lyon. De aanvalster van Oranje begint aan haar vierde jaar bij Lyon, een grootmacht in het vrouwenvoetbal. Van de Sanden won met haar club de afgelopen twee jaar de Champions League.
"Ik heb het naar mijn zin bij Olympique Lyon en ben heel trots om mijn contract met een jaar te verlengen", zegt de 27-jarige Utrechtse. "De beste club in het vrouwenvoetbal, dat betekent elke dag heel hard werken. Nooit verslappen en dat houdt mij scherp. Ik wil beter worden en prijzen winnen en weet dat ik dat hier kan bereiken. Olympique Lyon is een fantastische club."
Van de Sanden speelde eerder voor FC Utrecht, sc Heerenveen, FC Twente en Liverpool. Na het gewonnen EK van 2017 verhuisde de vleugelspits naar Lyon. De Franse club staat in eigen land al jarenlang op eenzame hoogte en won ook de afgelopen vier edities van de Champions League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
17 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
19 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
21 uur geleden