Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Roord verrast met terugkeer naar FC Twente

Voetbalster Roord verrast met terugkeer naar FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Voetbalster Jill Roord keert na acht jaar terug bij FC Twente. De Enschedese landskampioen maakte zaterdag bekend dat de 104-voudig international een driejarig contract heeft getekend bij de club die ze in 2017 verruilde voor Bayern München. In de jaren daarna kwam Roord (28) ook uit voor Arsenal, VfL Wolfsburg en sinds 2023 voor Manchester City.

De uit Oldenzaal afkomstige Roord speelde eerder van 2012 tot 2017 voor FC Twente. Ze zal komend seizoen met rugnummer 10 spelen voor de club waarmee ze eerder vier keer landskampioen werd.

"Ik ben heel blij en ook trots dat ik terugkeer bij FC Twente", zegt Roord op de website van de club. "Ik ben hier opgegroeid en heb me hier ontwikkeld. Ik heb lang in het buitenland bij fantastische clubs gespeeld en acht jaar lang alles gegeven. De afgelopen jaren ben ik mijn plezier in voetbal en mijn geluk steeds meer verloren, en dat ga ik hier direct terugvinden. Dat voel ik nu al. Ik heb nog veel ambities. FC Twente is altijd mijn club geweest en met je eigen club presteren is het mooiste wat er is. Ik hoop daar een belangrijke rol in te spelen."

Technisch manager René Roord is om meerdere redenen verheugd met haar komst. "We halen met Jill een topspeelster in huis. Maar ik ben natuurlijk dubbel zo blij als vader, als familie, dat je dochter weer gaat spelen bij de club waar het allemaal begonnen is in het betaalde voetbal. Het laat tevens de ambities zien van FC Twente dat we zo'n toptransfer hebben gerealiseerd."

Meer uit Voetbal

Gravenberch talent van het seizoen in Premier League

LONDEN (ANP) - Oranje-international Ryan Gravenberch is het talent van het seizoen in de Premier League. De oud-middenvelder van Ajax en Bayern München eindigde bovenaan in een verkiezing van voetbalfans en experts. Gravenberch is in zijn tweede seizoen in Engeland de opvolger van Chelsea-speler Cole Palmer.

2 uur geleden
Liverpool-aanvaller Salah speler van het jaar in Premier League

LONDEN (ANP) - Mohamed Salah is gekozen tot voetballer van het jaar in de Premier League. De aanvaller van Liverpool was met 28 doelpunten en achttien assists belangrijk voor de ploeg van trainer Arne Slot, die de titel veroverde in de hoogste klasse van het Engelse voetbal.

4 uur geleden
Reijnders beste middenvelder van de Serie A

ROME (ANP) - Hoewel hij met AC Milan plaatsing voor Europees voetbal is misgelopen, was er voor Tijjani Reijnders toch nog een prijs in de Serie A. De Oranje-international werd uitgeroepen tot beste middenvelder van de Italiaanse competitie. Reijnders, die in de belangstelling zou staan van Manchester City, werd verkozen boven Scott McTominay (Napoli) en Nicolò Barella (Internazionale).

5 uur geleden
Trainer Conte wilde Napoli-fans niet laten zitten

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte werd al Italiaans landskampioen met Juventus en Internazionale en bezorgde vrijdagavond ook Napoli de titel. "Alle credits naar de spelers. Kampioen worden met Napoli is niet makkelijk. Respect, het is ze voor de tweede keer in drie seizoenen gelukt", sprak de coach na de 2-0-zege op Cagliari, die de Zuid-Italiaanse stad in extase bracht.

6 uur geleden
Napoli voor vierde landskampioen na zege op Cagliari

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de vierde keer de Italiaanse landstitel veroverd. De club uit Napels won op de laatste speeldag van de Serie A het thuisduel met Cagliari (2-0) en behield een voorsprong van 1 punt op Internazionale. De onttroonde kampioen won de uitwedstrijd tegen Como (0-2) door doelpunten van Stefan de Vrij en Joaquín Correa.

18 uur geleden
Telstar klopt Den Bosch na verlenging en bereikt finale play-offs

VELSEN (ANP) - Telstar staat in de finale van de play-offs voor promotie naar de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia won voor eigen publiek na verlenging van FC Den Bosch: 2-1. Danny Bakker maakte in de 109e minuut het winnende doelpunt. Het eerste duel in Brabant was in 0-0 geëindigd.

18 uur geleden
Vitesse-directeur: inhoud brief KNVB gaat vooral over verleden

ARNHEM (ANP) - Timo Braasch, algemeen directeur van Vitesse, heeft er vertrouwen in dat de club blijft bestaan. Dat zegt de Duitser in een door Vitesse vrijgegeven interview, als reactie op het voorgenomen besluit van de KNVB om de licentie in te trekken.

21 uur geleden