Voetbalster Putellas in Spaanse selectie Nations League Finals
SEVILLA (ANP) - Voetbalster Alexia Putellas is door bondscoach Montse Tomé opgenomen in de Spaanse selectie voor de Nations League Finals. De speelster van FC Barcelona speelde sinds november geen wedstrijd meer nadat ze in de Champions Leaguewedstrijd tegen Benfica geblesseerd was geraakt. Eind december werd ze succesvol geopereerd aan haar linkerknie.
Putellas hervatte deze week de training bij Barcelona. De tweevoudig winnares van de Gouden Bal miste door haar blessure de laatste wedstrijden van de landencompetitie.
Spanje speelt op 23 februari de halve finale van de Nations League tegen Nederland in Sevilla, waar plaatsing voor de Olympische Spelen op het spel staat. Vijf dagen later is de finale of troostfinale in Heerenveen.
Spelen
De winnaar van de wedstrijd tussen Nederland en Spanje plaatst zich voor de Spelen in Frankrijk. Bij een nederlaag in Sevilla kan Oranje zich via de troostfinale alleen nog plaatsen voor de Spelen, als Frankrijk in de andere halve finale van Duitsland wint.
Frankrijk is als gastland al zeker van deelname aan de Spelen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
47 seconden geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
1 minuut geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
3 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
18 uur geleden