Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Putellas in Spaanse selectie Nations League Finals

Voetbalster Putellas in Spaanse selectie Nations League Finals

SEVILLA (ANP) - Voetbalster Alexia Putellas is door bondscoach Montse Tomé opgenomen in de Spaanse selectie voor de Nations League Finals. De speelster van FC Barcelona speelde sinds november geen wedstrijd meer nadat ze in de Champions Leaguewedstrijd tegen Benfica geblesseerd was geraakt. Eind december werd ze succesvol geopereerd aan haar linkerknie.

Putellas hervatte deze week de training bij Barcelona. De tweevoudig winnares van de Gouden Bal miste door haar blessure de laatste wedstrijden van de landencompetitie.

Spanje speelt op 23 februari de halve finale van de Nations League tegen Nederland in Sevilla, waar plaatsing voor de Olympische Spelen op het spel staat. Vijf dagen later is de finale of troostfinale in Heerenveen.

Spelen

De winnaar van de wedstrijd tussen Nederland en Spanje plaatst zich voor de Spelen in Frankrijk. Bij een nederlaag in Sevilla kan Oranje zich via de troostfinale alleen nog plaatsen voor de Spelen, als Frankrijk in de andere halve finale van Duitsland wint.

Frankrijk is als gastland al zeker van deelname aan de Spelen.

Meer uit Voetbal

Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

1 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

9 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

11 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 dag geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 dag geleden