
Voetbalster Miedema moet 'kleine operatie aan knie' ondergaan
LONDEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema van Arsenal moet "een kleine operatie aan haar knie" ondergaan. Dat meldde trainer Jonas Eidevall vrijdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur van zondag. De 27-jarige Oranje-international is volgens Eidevall "een aantal weken" afwezig.
"We zullen na de operatie een update hebben en dan gaan we bekijken wat de voortgang is", aldus Eidevall op de website van Arsenal.
Miedema stond vorig jaar lang aan de kant met een zware knieblessure. De spits keerde in oktober terug op het veld bij Arsenal en speelde inmiddels ook weer voor het Nederlandse elftal.
De topscorer aller tijden in Oranje stond vorige week voor het eerst weer in de basis van Nederland tijdens de verloren halve finale van de Nations League tegen Spanje (3-0). Ze deed in Sevilla een helft mee, waarna ze woensdag de verloren troostfinale tegen Duitsland (0-2) afwezig was.
Arsenal-teamgenote en mede-international Victoria Pelova ontbrak ook tegen Duitsland door een blessure. Volgens Eidevall gaat haar herstel voorspoedig en kan ze mogelijk weer spelen tegen Tottenham.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
22 uur geleden