Voetbalster Miedema moet 'kleine operatie aan knie' ondergaan
LONDEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema van Arsenal moet "een kleine operatie aan haar knie" ondergaan. Dat meldde trainer Jonas Eidevall vrijdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur van zondag. De 27-jarige Oranje-international is volgens Eidevall "een aantal weken" afwezig.
"We zullen na de operatie een update hebben en dan gaan we bekijken wat de voortgang is", aldus Eidevall op de website van Arsenal.
Miedema stond vorig jaar lang aan de kant met een zware knieblessure. De spits keerde in oktober terug op het veld bij Arsenal en speelde inmiddels ook weer voor het Nederlandse elftal.
De topscorer aller tijden in Oranje stond vorige week voor het eerst weer in de basis van Nederland tijdens de verloren halve finale van de Nations League tegen Spanje (3-0). Ze deed in Sevilla een helft mee, waarna ze woensdag de verloren troostfinale tegen Duitsland (0-2) afwezig was.
Arsenal-teamgenote en mede-international Victoria Pelova ontbrak ook tegen Duitsland door een blessure. Volgens Eidevall gaat haar herstel voorspoedig en kan ze mogelijk weer spelen tegen Tottenham.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
14 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
15 uur geleden