Voetbalster Miedema moet 'kleine operatie aan knie' ondergaan
LONDEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema van Arsenal moet "een kleine operatie aan haar knie" ondergaan. Dat meldde trainer Jonas Eidevall vrijdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur van zondag. De 27-jarige Oranje-international is volgens Eidevall "een aantal weken" afwezig.
"We zullen na de operatie een update hebben en dan gaan we bekijken wat de voortgang is", aldus Eidevall op de website van Arsenal.
Miedema stond vorig jaar lang aan de kant met een zware knieblessure. De spits keerde in oktober terug op het veld bij Arsenal en speelde inmiddels ook weer voor het Nederlandse elftal.
De topscorer aller tijden in Oranje stond vorige week voor het eerst weer in de basis van Nederland tijdens de verloren halve finale van de Nations League tegen Spanje (3-0). Ze deed in Sevilla een helft mee, waarna ze woensdag de verloren troostfinale tegen Duitsland (0-2) afwezig was.
Arsenal-teamgenote en mede-international Victoria Pelova ontbrak ook tegen Duitsland door een blessure. Volgens Eidevall gaat haar herstel voorspoedig en kan ze mogelijk weer spelen tegen Tottenham.
Meer uit Voetbal
ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
1 uur geledenORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
14 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
18 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
20 uur geleden