Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Miedema blijft bij Arsenal

Voetbalster Miedema blijft bij Arsenal

LONDEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema speelt ook volgend seizoen bij de Engelse club Arsenal. Volgens de Britse krant The Guardian zou de topscorer aller tijden van Oranje mogelijk worden betrokken in een ruil tussen Olympique Lyon en Arsenal, maar haar zaakwaarnemer Leoni Blokhuis ontkent dat.

"Vivianne blijft, zoals het er nu uitziet, bij Arsenal komend seizoen", zegt Blokhuis. "Dat is haar laatste contractjaar." De 24-jarige Miedema speelt sinds 2017 in Londen. Daarvoor kwam ze uit voor sc Heerenveen en Bayern München.

Miedema werd in 2019 met Arsenal kampioen van Engeland. Ze veroverde eerder twee landstitels in Duitsland. Met Oranje pakte Miedema in 2017 op het EK in eigen land de Europese titel, twee jaar later bereikten de 'Leeuwinnen' de finale op het WK. De voetbalsters debuteren komende zomer op de Olympische Spelen.

Topscorer aller tijden

Miedema loopt in dienst van Arsenal bijna één op één wat betreft doelpunten en gespeelde wedstrijden. Ze is de topscorer aller tijden van de hoogste Engelse vrouwencompetitie, de Women's Super League. In Oranje tekende ze in 95 interlands voor 71 doelpunten.

Jill Roord vertrekt wel bij Arsenal. De Oranje-international gaat naar de Duitse club VfL Wolfsburg.

Meer uit Voetbal

Voetballers kiezen Salah voor derde keer tot speler van het jaar

LONDEN (ANP) - De Professional Footballers' Association heeft aanvaller Mohamed Salah van Liverpool voor de derde keer uitgeroepen tot speler van het jaar in Engeland. Nooit eerder kroonde de spelersvakbond een voetballer drie keer. De 33-jarige Egyptenaar kreeg de prijs eerder in 2018 en 2022. Salah werd met het door Arne Slot getrainde Liverpool kampioen in de Premier League. Hij was goed voor 29 doelpunten en 18 assists.

11 uur geleden
Marseille wil van middenvelder Rabiot af na kleedkamerruzie

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de Franse international Adrien Rabiot op de transferlijst geplaatst. De middenvelder is niet meer gewenst in de Franse havenstad na een ruzie in de kleedkamer met zijn Engelse ploeggenoot Jonathan Rowe. Die vond plaats vrijdag na de eerste competitiewedstrijd van Marseille, die met 1-0 werd verloren van Rennes. Ook Rowe mag vertrekken.

13 uur geleden
NEC legt middenvelder Proper vast tot medio 2027

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft Dirk Proper langer aan de club gebonden. De 23-jarige middenvelder heeft zijn handtekening onder een nieuw contract gezet en ligt vast tot de zomer van 2027.

15 uur geleden
Pröpper biedt PSV-spits Pléa excuses aan na ongelukkige tackle

ENSCHEDE (ANP) - Robin Pröpper heeft zijn excuses aangeboden aan Alassane Pléa van PSV. De verdediger van FC Twente kwam afgelopen zondag in aanraking met de spits van de Eindhovenaren, die zich daarbij zwaar blesseerde aan zijn knie. Pléa komt dit jaar niet meer in actie.

19 uur geleden
Hoes stopt als voorzitter van rvc MVV Maastricht

MAASTRICHT (ANP) - Onno Hoes stopt als voorzitter van de raad van commissarissen van MVV Maastricht. Hij gaat zich volledig richten op zijn nieuwe functie als waarnemend burgemeester van Tilburg.

20 uur geleden
Geblesseerde Pléa speelt dit jaar niet meer voor PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden geen beroep doen op aanvaller Alassane Pléa. De Franse aanwinst heeft een ernstige knieblessure opgelopen in de met 2-0 gewonnen uitwedstrijd tegen FC Twente op zondag, meldt de landskampioen uit Eindhoven.

1 dag geleden
PSV langer door met minst gepasseerde keepster Evrard

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het contract van keepster Nicky Evrard met twee jaar verlengd. De Belgische international heeft nu een verbintenis tot medio 2028 bij het vrouwenteam uit Eindhoven.

1 dag geleden