Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Martens wint met Barcelona ook de Spaanse beker

Voetbalster Martens wint met Barcelona ook de Spaanse beker

ALCORCÓN (ANP) - Lieke Martens heeft met FC Barcelona weer de 'dubbel' gepakt in Spanje. De Catalaanse voetbalsters versloegen Sporting Huelva in Alcorcón met 6-1 in de strijd om de Spaanse beker. Martens, die een basisplaats had, nam in de slotfase de vijfde treffer voor haar rekening.

Barcelona pakte weken geleden al de landstitel. De Catalaanse ploeg won alle dertig wedstrijden in de Spaanse competitie en kwam uit op een doelsaldo van 159-11. Barcelona bereikte net als vorig jaar ook de finale van de Champions League, maar daarin moest de titelverdediger het vorige week in Turijn afleggen tegen Olympique Lyon (1-3). Martens kwam toen na rust als invalster in de ploeg.

In de finale om de Copa de la Reina mocht de Limburgse linksbuiten wel de hele wedstrijd spelen. Na een ruststand van 2-0 deed Sporting Huelva nog wat terug, maar vervolgens liep Barcelona uit naar een overtuigende zege. Vorig jaar pakten Martens en haar ploeggenoten ook al de 'dubbel'.

Martens gaat zich nu met Oranje voorbereiden op het EK van komende zomer in Engeland.

Meer uit Voetbal

Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

15 minuten geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

36 minuten geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

9 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

12 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

12 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

14 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

14 uur geleden