Voetbalster Martens stapt over naar Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Lieke Martens gaat spelen voor Paris Saint-Germain. De 29-jarige aanvalster komt transfervrij over van FC Barcelona, de club waarvan ze na vijf jaar afscheid nam. In Parijs heeft Martens een contract voor drie seizoenen getekend.
Bij Barcelona won de voetbalster vorig jaar de Champions League. Afgelopen seizoen pakte de 133-voudig international van Oranje met de Catalaanse club de landstitel en de Spaanse beker. Martens werd in 2017 na haar glansrol op het door Nederland gewonnen EK in eigen land door zowel de Europese bond UEFA als de mondiale federatie FIFA uitgeroepen tot voetbalster van het jaar.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
54 minuten geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
57 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
57 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft Telstar, dat langdurig met tien man speelde, 1 punt bezorgd in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De doelman benutte na een achterstand van 0-2 twee strafschoppen (2-2).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zeker een maand niet beschikken over verdediger Aaron Bouwman. Dat heeft de Amsterdamse club zondag gemeld op de eigen site. Bouwman raakte zaterdagavond geblesseerd in de thuiswedstrijd tegen PSV. Hij heeft onder anderen zijn borstbeen en long gekneusd en bracht de nacht van zaterdag op zondag door in het ziekenhuis. Naar verwachting mag hij zondagavond naar huis.
2 uur geleden