Voetbalster Lewerissa heeft borstkanker
LUIK (ANP) - De Nederlandse voetbalster Vanity Lewerissa heeft borstkanker. Dat meldt haar Belgische club Standard Femina, de vrouwentak van Standard Luik. "Het is vanzelfsprekend dat dit het sportieve aspect overstijgt en dat dit nieuws de volledige groep enorm heeft geraakt", verklaart de club op social media. "De club, de staf en de speelsters zullen te allen tijde achter haar staan om deze ziekte mee te helpen bestrijden. Vanity, we zijn er van overtuigd dat jouw sterke karakter je zal helpen om deze beproeving te doorstaan!"
De 30-jarige Lewerissa stapte vorig jaar over van Ajax naar Standard, waarvoor ze eerder ook van 2011 tot 2015 uitkwam. De uit Maastricht afkomstige aanvalster maakte deel uit van de Nederlandse selectie die goud pakte bij het EK van 2017 in eigen land. Een jaar later besloot Lewerissa te stoppen als international.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
37 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
22 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
23 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
23 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden