Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Lewerissa heeft borstkanker

Voetbalster Lewerissa heeft borstkanker

LUIK (ANP) - De Nederlandse voetbalster Vanity Lewerissa heeft borstkanker. Dat meldt haar Belgische club Standard Femina, de vrouwentak van Standard Luik. "Het is vanzelfsprekend dat dit het sportieve aspect overstijgt en dat dit nieuws de volledige groep enorm heeft geraakt", verklaart de club op social media. "De club, de staf en de speelsters zullen te allen tijde achter haar staan om deze ziekte mee te helpen bestrijden. Vanity, we zijn er van overtuigd dat jouw sterke karakter je zal helpen om deze beproeving te doorstaan!"

De 30-jarige Lewerissa stapte vorig jaar over van Ajax naar Standard, waarvoor ze eerder ook van 2011 tot 2015 uitkwam. De uit Maastricht afkomstige aanvalster maakte deel uit van de Nederlandse selectie die goud pakte bij het EK van 2017 in eigen land. Een jaar later besloot Lewerissa te stoppen als international.

Meer uit Voetbal

Ronaldo prijst Messi dag na laatste interland voor Argentinië

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo heeft Lionel Messi geprezen, nadat de Argentijnse sterspeler dinsdagnacht zijn laatste interland had gespeeld. De Portugees was vol lof onder een bericht van zijn voormalige rivaal op Instagram.

9 minuten geleden
Zwitserse oud-voetballer Vega wil het opnemen tegen Infantino

ZÜRICH (ANP/RTR) - De Zwitserse oud-voetballer Ramon Vega heeft aangekondigd dat hij zich kandidaat wil stellen bij de voorzittersverkiezing van de FIFA volgend jaar. De voormalige verdediger van onder meer Tottenham Hotspur is de eerste die publiekelijk heeft aangegeven dat hij het wil opnemen tegen zittend voorzitter Gianni ​Infantino.

2 uur geleden
Ajacied Dolberg succesvol geopereerd aan rechterknie

KOPENHAGEN (ANP) - Ajacied Kasper Dolberg is dinsdag in Kopenhagen succesvol geopereerd aan zijn rechterknie. Dat meldde de Amsterdamse club woensdag op de eigen website. Ajax deed geen uitspraken over de duur van het herstel van de Deense aanvaller.

3 uur geleden
Voorwaardelijke schorsing coach Southampton na spionageschandaal

LONDEN (ANP) - Trainer Tonda Eckert van Southampton heeft van de Engelse voetbalbond FA een voorwaardelijke schorsing van zes weken gekregen voor zijn rol in drie gevallen van spionage door de club tijdens het afgelopen seizoen. Ook kreeg hij een boete van 28.000 pond (33.000 euro). Dat maakte de FA bekend.

4 uur geleden
Portugese bondscoach Jesus gaat niet in op conflict met Ronaldo

LISSABON (ANP) - De Portugese bondscoach Jorge Jesus is woensdag niet ingegaan op vragen over het conflict tussen hemzelf en Cristiano Ronaldo. Dat schrijven Portugese media, waaronder de Diario de Noticias. "Ik heb zijn bericht gelezen en nu ga ik doen wat ik elke dag doe", zei Jesus bij het verlaten van zijn huis tegen verslaggevers. "Ik ga naar de bond om te werken, om na te denken over het elftal."

7 uur geleden
Spaanse wereldkampioen van 2010 Pedro stopt met voetbal

BARCELONA (ANP/RTR) - De Spaanse voetballer Pedro heeft zijn afscheid aangekondigd na een profcarrière van meer dan twintig jaar. De 39-jarige Pedro maakte deel uit van de Spaanse ploeg die in 2010 in Zuid-Afrika wereldkampioen werd door Oranje in de finale te verslaan. Hij veroverde ook de Europese titel met Spanje in 2012.

8 uur geleden
Coach Arteta verlengt contract bij Arsenal tot medio 2030

LONDEN (ANP) - Voetbaltrainer Mikel Arteta heeft bijgetekend bij Arsenal. De Spanjaard is akkoord met een verbeterd contract tot medio 2030, meldt de club uit Londen op zijn website.

9 uur geleden