Voetbalster Janssen langer bij Wolfsburg
WOLFSBURG (ANP) - International Dominique Janssen heeft haar contract bij de Duitse topclub VfL Wolfsburg verlengd tot medio 2024. De 27-jarige verdedigster, die een aflopend contract had, voetbalt sinds het seizoen 2019-2020 in Wolfsburg.
Janssen won al drie prijzen met de Duitse club: ze werd eenmaal kampioen in de Frauen Bundesliga en won tweemaal de DFB Pokal. Tevens bereikte ze in haar eerste seizoen de finale van de Champions League, waarin Wolfsburg verloor van het Franse Olympique Lyon.
"Wolfsburg is echt mijn thuis geworden in de afgelopen jaren", zei Janssen, die inmiddels ook aanvoerder is van het team. "Door hard te werken en elke dag te streven naar verbetering, kan ik mezelf blijven ontwikkelen en groeien we ook als team. Met als absolute doel: de Champions League winnen met deze club. Ik weet dat ik dat hier kan bereiken."
Janssen kwam in 2019 over van Arsenal.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Nordin Amrabat (39) keert terug in de Eredivisie. De 64-voudig international van Marokko gaat voor FC Utrecht spelen, waar hij de afgelopen twee weken al meetrainde. De club meldt geen details over de contractduur.
23 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft verdediger Jakov Medić aangetrokken. De 27-jarige Kroaat wordt voor één seizoen gehuurd van het Engelse Norwich City. Er is een koopoptie opgenomen in het contract.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van buitenspeler Sami Ouaissa afgerond. De 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt over van NEC en tekent een contract voor vijf seizoenen bij de landskampioen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren naar het Belgische SK Beveren laten gaan. De 29-jarige Belg speelde sinds januari 2025 in Enschede.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van aanvaller Luka Ivanušec. De Rotterdamse club heeft "in goed overleg" het contract van de 27-jarige Kroaat ontbonden. Hij had nog een verbintenis in De Kuip tot medio 2028.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieblessure opgelopen. De 132-voudig international van Oranje mist daardoor de opening van de Engelse voetbalcompetitie, meldt haar club Manchester City.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk een opvolger voor de eind juni naar Chicago Fire vertrokken spits Robert Lewandowski. De Spaanse landskampioen neemt Gabriel Jesus over van Arsenal. De 29-jarige Braziliaan ondertekent een contract voor drie seizoenen bij FC Barcelona, dat ook lange tijd bezig was om de Argentijn Julián Álvarez van Atlético Madrid over te nemen. Die club wilde echter niet meewerken aan een overgang.
6 uur geleden