Voetbalster Janssen langer bij Wolfsburg
WOLFSBURG (ANP) - International Dominique Janssen heeft haar contract bij de Duitse topclub VfL Wolfsburg verlengd tot medio 2024. De 27-jarige verdedigster, die een aflopend contract had, voetbalt sinds het seizoen 2019-2020 in Wolfsburg.
Janssen won al drie prijzen met de Duitse club: ze werd eenmaal kampioen in de Frauen Bundesliga en won tweemaal de DFB Pokal. Tevens bereikte ze in haar eerste seizoen de finale van de Champions League, waarin Wolfsburg verloor van het Franse Olympique Lyon.
"Wolfsburg is echt mijn thuis geworden in de afgelopen jaren", zei Janssen, die inmiddels ook aanvoerder is van het team. "Door hard te werken en elke dag te streven naar verbetering, kan ik mezelf blijven ontwikkelen en groeien we ook als team. Met als absolute doel: de Champions League winnen met deze club. Ik weet dat ik dat hier kan bereiken."
Janssen kwam in 2019 over van Arsenal.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
9 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
9 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
11 uur geleden