Voetbalster Beerensteyn van Bayern München naar Juventus
TURIJN (ANP) - Lineth Beerensteyn verhuist van Bayern München naar Juventus. De international van Oranje wordt de eerste Nederlandse voetbalster bij de Italiaanse club. Beerensteyn (25) speelde vijf jaar in Duitsland voor Bayern, daarvoor kwam ze uit voor ADO Den Haag en FC Twente.
"Ik ben heel trots dat ik deze stap naar Juventus maak", zegt de vleugelspits uit Den Haag, die transfervrij overstapt. "In deze fase van mijn carrière is het belangrijk om zoveel mogelijk te spelen en een belangrijke rol te hebben in het team. Juventus denkt dat ik op diverse posities van waarde kan zijn, daarom heb ik besloten om naar deze club te gaan."
Beerensteyn behoort tot de selectie van Oranje voor het EK van volgende maand in Engeland. De 78-voudig international (19 doelpunten) debuteerde zes jaar geleden voor de 'Leeuwinnen'. Ze maakte deel uit van de ploeg die in 2017 het EK in eigen land won en twee jaar later de WK-finale haalde. Met Bayern werd Beerensteyn vorig jaar kampioen.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
3 uur geleden