Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Beerensteyn baalt van gemiste kansen in verlenging

Voetbalster Beerensteyn baalt van gemiste kansen in verlenging

WELLINGTON (ANP) - Voetbalster Lineth Beerensteyn kon na de uitschakeling van Oranje op het WK maar één woord bedenken. De 'Leeuwinnen' verloren in de kwartfinale na verlenging met 2-1 van Spanje. "Ik heb hier maar één woord voor en dat is 'zuur'. We liggen uit het toernooi", zei de spits bij de NOS.

Beerensteyn liet in de verlenging, bij een stand van 1-1, twee grote kansen onbenut. Eerst schoot ze de bal na een dribbel naast het Spaanse doel. Even later tikte ze de bal van dichtbij over het doel. Een minuut later scoorde Salma Paralluelo aan de andere kant wel.

"Ontzettend balen. Het is gewoon zuur dat die kansen er niet in gingen. Ik schiet ze er natuurlijk niet expres niet in", aldus Beerensteyn, die dit WK bij afwezigheid van de geblesseerde topscorer Vivianne Miedema de kans kreeg als eerste spits van Oranje. De aanvalster van Juventus liep echter in de eerste groepswedstrijd tegen Portugal (1-0) een enkelblessure op en moest daardoor de duels met de Verenigde Staten (1-1) en Vietnam (7-0) overslaan. In de achtste finale tegen Zuid-Afrika luisterde Beerensteyn haar rentree op met een doelpunt (2-0).

Tegen Spanje had Oranje lange tijd niets in te brengen. "Maar je weet dat het in het voetbal raar kan lopen. Een ploeg kan 70 procent van de tijd de bal hebben, maar ze hoeven maar één moment niet op te letten en de bal ligt er aan de andere kant in", aldus Beerensteyn. "Wij hadden de kracht en de power om het 120 minuten vol te houden en het Spanje heel lastig te maken. Het is hartstikke zuur dat die bal er gewoon niet in ging."

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

1 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

3 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

4 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

6 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

6 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

6 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

7 uur geleden