Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Beerensteyn baalt van gemiste kansen in verlenging

Voetbalster Beerensteyn baalt van gemiste kansen in verlenging

WELLINGTON (ANP) - Voetbalster Lineth Beerensteyn kon na de uitschakeling van Oranje op het WK maar één woord bedenken. De 'Leeuwinnen' verloren in de kwartfinale na verlenging met 2-1 van Spanje. "Ik heb hier maar één woord voor en dat is 'zuur'. We liggen uit het toernooi", zei de spits bij de NOS.

Beerensteyn liet in de verlenging, bij een stand van 1-1, twee grote kansen onbenut. Eerst schoot ze de bal na een dribbel naast het Spaanse doel. Even later tikte ze de bal van dichtbij over het doel. Een minuut later scoorde Salma Paralluelo aan de andere kant wel.

"Ontzettend balen. Het is gewoon zuur dat die kansen er niet in gingen. Ik schiet ze er natuurlijk niet expres niet in", aldus Beerensteyn, die dit WK bij afwezigheid van de geblesseerde topscorer Vivianne Miedema de kans kreeg als eerste spits van Oranje. De aanvalster van Juventus liep echter in de eerste groepswedstrijd tegen Portugal (1-0) een enkelblessure op en moest daardoor de duels met de Verenigde Staten (1-1) en Vietnam (7-0) overslaan. In de achtste finale tegen Zuid-Afrika luisterde Beerensteyn haar rentree op met een doelpunt (2-0).

Tegen Spanje had Oranje lange tijd niets in te brengen. "Maar je weet dat het in het voetbal raar kan lopen. Een ploeg kan 70 procent van de tijd de bal hebben, maar ze hoeven maar één moment niet op te letten en de bal ligt er aan de andere kant in", aldus Beerensteyn. "Wij hadden de kracht en de power om het 120 minuten vol te houden en het Spanje heel lastig te maken. Het is hartstikke zuur dat die bal er gewoon niet in ging."

Meer uit Voetbal

NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

5 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

6 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

6 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

6 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

7 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

8 uur geleden