Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalster Beerensteyn baalt van gemiste kansen in verlenging

Voetbalster Beerensteyn baalt van gemiste kansen in verlenging

WELLINGTON (ANP) - Voetbalster Lineth Beerensteyn kon na de uitschakeling van Oranje op het WK maar één woord bedenken. De 'Leeuwinnen' verloren in de kwartfinale na verlenging met 2-1 van Spanje. "Ik heb hier maar één woord voor en dat is 'zuur'. We liggen uit het toernooi", zei de spits bij de NOS.

Beerensteyn liet in de verlenging, bij een stand van 1-1, twee grote kansen onbenut. Eerst schoot ze de bal na een dribbel naast het Spaanse doel. Even later tikte ze de bal van dichtbij over het doel. Een minuut later scoorde Salma Paralluelo aan de andere kant wel.

"Ontzettend balen. Het is gewoon zuur dat die kansen er niet in gingen. Ik schiet ze er natuurlijk niet expres niet in", aldus Beerensteyn, die dit WK bij afwezigheid van de geblesseerde topscorer Vivianne Miedema de kans kreeg als eerste spits van Oranje. De aanvalster van Juventus liep echter in de eerste groepswedstrijd tegen Portugal (1-0) een enkelblessure op en moest daardoor de duels met de Verenigde Staten (1-1) en Vietnam (7-0) overslaan. In de achtste finale tegen Zuid-Afrika luisterde Beerensteyn haar rentree op met een doelpunt (2-0).

Tegen Spanje had Oranje lange tijd niets in te brengen. "Maar je weet dat het in het voetbal raar kan lopen. Een ploeg kan 70 procent van de tijd de bal hebben, maar ze hoeven maar één moment niet op te letten en de bal ligt er aan de andere kant in", aldus Beerensteyn. "Wij hadden de kracht en de power om het 120 minuten vol te houden en het Spanje heel lastig te maken. Het is hartstikke zuur dat die bal er gewoon niet in ging."

Meer uit Voetbal

Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

1 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

11 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

11 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

11 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

11 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

12 uur geleden
Ajax: excuses aan iedereen die benadeeld is

AMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.

12 uur geleden