Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalseizoen in Duitsland begint op 18 september

Voetbalseizoen in Duitsland begint op 18 september

FRANKFURT (ANP) - Het voetbalseizoen in de Bundesliga van Duitsland begint in beginsel op 18 september. Dat heeft de overkoepelende organisatie DFL laten weten. Het lange tijd door de coronacrisis onderbroken afgelopen seizoen is zojuist beëindigd. Het komend weekeinde vindt ter afsluiting daarvan nog de bekerfinale tussen Bayern München en Leverkusen plaats.

Over hoe het seizoen gaat verlopen zijn nog meerdere ideeën, die de DFL nu aan de clubs heeft voorgelegd. Gedacht wordt aan twee of drie weken met een midweeks programma. Dat zou minder kunnen, als bijvoorbeeld de winterstop wat korter wordt dan gebruikelijk.

Mogelijk wordt er ook nog met wedstrijden geschoven, omdat Duitse clubs nog in augustus meedoen aan de ontknoping van de toernooien in de Champions League en Europa League. "De situatie van tegenwoordig vraagt om de nodige flexibiliteit", zei DFL-topman Christian Seifert.

Dat geldt bijvoorbeeld voor het weer toelaten van supporters bij wedstrijden. "Dat is ons streven", zegt Seigert. "Maar per deelstaat kunnen besmettingsgraden en maatregelen verschillend zijn. Ook dat is nog best ingewikkeld." Vooralsnog kan alleen achter gesloten deuren worden gespeeld.

Meer uit Voetbal

Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

6 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

7 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

8 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

9 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

10 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

16 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

20 uur geleden