Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalploeg Panama wedstrijd zonder publiek na homofobe liederen

Voetbalploeg Panama wedstrijd zonder publiek na homofobe liederen

PANAMA-STAD (ANP) - Panama moet zijn volgende thuiswedstrijd in de voorronde van het WK voetbal in 2022 achter gesloten deuren afwerken. De wereldvoetbalbond FIFA straft het land uit Midden-Amerika voor homofobe liederen van de supporters, vorige maand in de thuisduels met Costa Rica en Mexico. Panama treedt half november thuis aan tegen El Salvador.

De Panamese voetbalbond moet ook een boete van omgerekend 46.500 euro betalen. In een reactie heeft de federatie al laten weten in beroep te gaan en "elke vorm van discriminatie, in het voetbal of waar dan ook, te veroordelen".

Panama staat vierde in de WK-kwalificatiepoule met 8 punten na zes duels. De beste drie landen, voorlopig Mexico, de Verenigde Staten en Canada, plaatsen zich voor het WK.

Panama debuteerde in 2018 op het WK, dat drie jaar geleden in Rusland werd gehouden. Het land verloor alle groepswedstrijden.

Meer uit Voetbal

Frankrijk verspeelt punten tegen IJsland in WK-kwalificatie

REYKJAVIK (ANP) - Frankrijk heeft in groep D van de WK-kwalificatie zijn eerste punten verspeeld. De formatie van bondscoach Didier Deschamps kwam in de uitwedstrijd tegen IJsland niet verder dan 2-2.

3 uur geleden
Kaapverdië met Rotterdamse spelers voor het eerst naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië heeft zich voor het eerst geplaatst voor het WK voetbal. Het elftal van de in Rotterdam geboren basisspelers Jamiro Monteiro en Dailon Livramento eindigde als groepswinnaar na een 3-0-zege in het laatste kwalificatieduel met Eswatini in Praia. Kaapverdië behaalde 23 punten uit tien wedstrijden, 4 punten meer dan nummer 2 Kameroen.

6 uur geleden
Recordinternational Spitse stopt bij het Nederlands vrouwenelftal

ZEIST (ANP) - Voetbalster Sherida Spitse stopt aan het eind van de maand als international. De 35-jarige recordinternational speelt haar laatste wedstrijd op 28 oktober tegen Canada in Nijmegen. Dat meldt de KNVB.

9 uur geleden
Kluivert bedankt fans Indonesië en voelt 'pijn en teleurstelling'

JAKARTA (ANP) - Bondscoach Patrick Kluivert heeft de fans van Indonesië bedankt voor hun massale steun in de WK-kwalificatie. Na nederlagen tegen Saudi-Arabië en Irak is het land uitgeschakeld.

9 uur geleden
Manschot leidt topper in Eredivisie tussen Ajax en AZ

ZEIST (ANP) - Jeroen Manschot is door de KNVB aangewezen om zaterdag de topper in de Eredivisie tussen Ajax en AZ te fluiten. Dat meldt de voetbalbond. Het duel tussen de nummers 3 en 4 van de ranglijst begint om 21.00 uur in de Johan Cruijff ArenA.

10 uur geleden
PEC Zwolle mag voor straf geen fans meenemen naar Heracles

ZEIST (ANP) - PEC Zwolle mag zondag 2 november geen supporters meenemen naar de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De KNVB bestraft de Eredivisieclub voor het afsteken van vuurwerk door fans van PEC in het uitduel met Telstar in augustus.

10 uur geleden
Neymar pas in beeld bij Ancelotti als hij weer volledig fit is

TOKIO (ANP/RTR) - Neymar mag nog altijd hopen op een terugkeer in de Braziliaanse voetbalselectie. De 33-jarige aanvaller komt pas in beeld bij bondscoach Carlo Ancelotti als hij weer volledig fit is. Dat zei de Italiaan op een persconferentie in Tokio, waar Brazilië dinsdag tegen Japan speelt.

11 uur geleden