Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballers van Albanië na gelijkspel voor tweede keer naar EK

Voetballers van Albanië na gelijkspel voor tweede keer naar EK

CHISINAU (ANP) - De voetballers van Albanië mogen volgend jaar naar het EK in Duitsland. Ze zijn na een gelijkspel bij Moldavië (1-1) zeker van een eerste of tweede plaats in poule E van het kwalificatietoernooi voor de Europese eindronde.

Sokol Çikalleshi bracht Albanië op voorsprong in Chisinau. Hij benutte in de 25e minuut een strafschop. Vladislav Babohlo tekende in de slotfase voor de gelijkmaker van Moldavië.

Albanië mocht een keer eerder aan een EK deelnemen. De ploeg werd in 2016 in de groepsfase van het toernooi in Frankrijk uitgeschakeld. Albanië was nog nooit van de partij op een WK.

Belangrijk punt

Tsjechië pakte een belangrijk punt in het uitduel met Polen (1-1). De Tsjechen mogen naar het EK als ze maandag minimaal gelijkspelen tegen Moldavië. Polen kan zich niet meer rechtstreeks voor de Europese eindronde kwalificeren.

Jakub Piotrowski bracht de Polen nog wel op voorsprong (1-0), na goed voorbereidend werk van Nicola Zalewski. Maar aanvoerder Tomáš Soucek hielp Tsjechië vlak na rust aan de gelijkmaker. Middenvelder Michal Sadílek van FC Twente had een basisplaats bij Tsjechië, waar Feyenoorder Ondrej Lingr mocht invallen.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

1 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

7 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

11 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

11 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

14 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

14 uur geleden