
Voetballers Spierings en Van den Boomen vertrekken bij Toulouse
TOULOUSE (ANP) - Stijn Spierings en Branco van den Boomen nemen aan het einde van het seizoen afscheid van Toulouse. Dat heeft de club uit Frankrijk bekendgemaakt.
Beide Nederlanders spraken de afgelopen weken uitgebreid met de leiding van de Franse club. Ze hebben besloten om hun aflopende contract niet te verlengen. Toulouse won dit jaar het bekertoernooi Coupe de France.
Van den Boomen en Spierings werden de afgelopen weken in verband gebracht met veel clubs. Ze zouden ook in de Eredivisie aan de slag kunnen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt heeft de groepstraining hervat bij Manchester United. Dat meldt de club op zijn website. De verdediger blesseerde zich begin april in het duel met Nottingham Forest en miste de afgelopen zes wedstrijden van de Engelse club.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen ziet in Erik ten Hag een mogelijke opvolger van de huidige trainer Xabi Alonso na dit seizoen. Dat meldt het doorgaans goed ingevoerde voetbalmagazine Kicker. Ten Hag, die als coach succesvol was bij Ajax, werd eind vorig jaar ontslagen bij Manchester United en zit zonder club.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Trainer Peter Maes vertrekt per direct bij Willem II. Dat is een gevolg van de slechte resultaten na de winterstop, meldt de club uit Tilburg op zijn website. Willem II staat zestiende in de Eredivisie en vecht tegen degradatie. Assistent-trainer Kristof Aelbrecht maakt samen met de huidige stafleden het seizoen af.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Coach Mikel Arteta gelooft nog in een comeback van Arsenal tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De ploeg uit Londen, op jacht naar zijn eerste titel in de grootste Europese clubcompetitie, verloor dinsdag in het eigen Emirates Stadium met 1-0 de eerste wedstrijd van de halve finales van de Franse kampioen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste wedstrijd tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League gewonnen. De kampioen van Frankrijk was in Londen met 1-0 te sterk voor de ploeg van Oranje-international Jurriën Timber.
9 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Denzel Dumfries is fit om te spelen in de halve finale van Internazionale tegen FC Barcelona in de Champions League. Dat heeft Inter-coach Simone Inzaghi gezegd op de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd in Spanje. Federico Dimarco is eveneens weer fit, maar voor Marcus Thuram komt de wedstrijd waarschijnlijk te vroeg. Benjamin Pavard mist het duel door een enkelblessure.
17 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Antonio Rüdiger heeft een schorsing van zes wedstrijden gekregen vanwege zijn wangedrag tijdens de Spaanse bekerfinale. De 32-jarige Duitser liet zich gaan tijdens de verlenging van de eindstrijd tegen Barcelona, die Real Madrid met 3-2 verloor.
17 uur geleden