Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballers Spanje maken geen fout tegen Kosovo

Voetballers Spanje maken geen fout tegen Kosovo

SEVILLA (ANP) - Door een zege op Kosovo heeft Spanje de leiding genomen in groep B van de kwalificatie voor de wereldtitelstrijd. In Sevilla won het land met 3-1. Met 6 punten uit twee duels staat Zweden er echter relatief beter voor dan de formatie van bondscoach Luis Enrique, die eerder punten verspeelde door gelijk te spelen tegen Griekenland.

Na ruim een half uur zette Dani Olmo de Spanjaarden op voorsprong. Hij draaide de bal in de bovenhoek na een breedtepass van Jordi Alba. Olmo had in de vorige wedstrijd zijn land met een doelpunt in de slotfase langs Georgië geholpen.

Slechts enkele minuten later liep de formatie verder uit. Met een diagonaal schot zorgde Ferrán Torres voor 0-2. In de 70e minuut kwam de spanning terug, toen Besar Halimi scoorde voor Kosovo, na een vreemde actie van doelman Unai Simón. Kort later herstelde Gerard de marge.

Griekenland

Griekenland, dat eerder gelijkspeelde tegen Spanje, haalde nu een punt tegen Georgië, 1-1. De formatie van bondscoach John van 't Schip kwam ver in de tweede helft op voorsprong, doordat de Georgiër Otar Kakabadze de bal achter zijn eigen doelman werkte. Amper 2 minuten later maakte Khvicha Kvaratskhelia alweer gelijk.

Vangelis Pavlidis van Willem II was basisspeler bij de Grieken, VVV's topschutter Georgios Giakoumakis viel in de 70e minuut in voor Pavlidis.

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

1 uur geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

1 uur geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

2 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

15 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

15 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

15 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

15 uur geleden