Voetballers Sevilla in blessuretijd alsnog langs Granada
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft met flinke moeite gewonnen van Granada. Rafa Mir en Papu Gómez bezorgden de thuisploeg in blessuretijd alsnog de zege: 4-2.
Door de zege passeert Sevilla FC Barcelona en Atĺético en staat het weer tweede achter koploper Real Madrid. Barcelona en Atlético komen dit weekend nog in actie.
Darwin Machis hielp de bezoekers uit Granada in de eerste helft aan een voorsprong. Sevilla kwam echter al snel op gelijke hoogte. Diego Carlos zorgde voor de 1-1. In de tweede helft scoorde Lucas Ocampos voor Sevilla, dat zich zo leek te gaan herstellen van de nederlaag een week eerder tegen FC Barcelona (1-0). Víctor Díaz maakte echter vlak voor tijd gelijk. In de extra tijd hielp Mir Sevilla op aangeven van Ivan Rakitic alsnog aan de derde treffer. Gómez maakte in de lange blessuretijd ook nog een vierde goal.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
4 minuten geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
20 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
11 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
13 uur geleden