Voetballers Reis en Van Hecke vallen af bij Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Voetballers Ludovit Reis en Jan Paul van Hecke zijn afgevallen bij Jong Oranje voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Jong Zwitserland van dinsdag. Jong Oranje staat in de groep tweede, op 2 punten van de Zwitsers.
Reis viel vrijdag tijdens de uitwedstrijd tegen Bulgarije (0-0) in de 35e minuut geblesseerd uit. De speler van Hamburger SV is niet op tijd hersteld voor het duel met de Zwitsers, laat de KNVB weten. Van Hecke (Blackburn Rovers) raakte zondag geblesseerd op de training. Bondscoach Erwin van de Looi roept geen vervangers op. De selectie van Jong Oranje bestaat nu uit twintig spelers.
Reis kwam vijftien keer in actie voor Jong Oranje. Van Hecke debuteerde bij de selectie, maar kwam nog niet in actie voor het team van Van de Looi. De wedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Zwitserland is dinsdag om 18.45 uur in de Adelaarshorst in Deventer.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
15 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
18 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
20 uur geleden