Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballers Reis en Van Hecke vallen af bij Jong Oranje

Voetballers Reis en Van Hecke vallen af bij Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Voetballers Ludovit Reis en Jan Paul van Hecke zijn afgevallen bij Jong Oranje voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Jong Zwitserland van dinsdag. Jong Oranje staat in de groep tweede, op 2 punten van de Zwitsers.

Reis viel vrijdag tijdens de uitwedstrijd tegen Bulgarije (0-0) in de 35e minuut geblesseerd uit. De speler van Hamburger SV is niet op tijd hersteld voor het duel met de Zwitsers, laat de KNVB weten. Van Hecke (Blackburn Rovers) raakte zondag geblesseerd op de training. Bondscoach Erwin van de Looi roept geen vervangers op. De selectie van Jong Oranje bestaat nu uit twintig spelers.

Reis kwam vijftien keer in actie voor Jong Oranje. Van Hecke debuteerde bij de selectie, maar kwam nog niet in actie voor het team van Van de Looi. De wedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Zwitserland is dinsdag om 18.45 uur in de Adelaarshorst in Deventer.

Meer uit Voetbal

Liverpool gaat hard onderuit tegen Nottingham Forest (0-3)

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.

6 minuten geleden
Ajax begint met rechtsback Gaaei tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.

7 minuten geleden
Bayern komt slechte start te boven en wint ruim van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.

10 minuten geleden
Zverev brengt Duitsers op gelijke hoogte met Spanje in Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).

12 minuten geleden
Geblesseerde Dumfries mist stadsderby in Milaan

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries mist zondag de thuiswedstrijd van Internazionale tegen AC Milan. De rechtsback is onvoldoende hersteld van een enkelblessure. "Hij heeft niet kunnen trainen en is er dus niet bij", zei trainer Cristian Chivu op een persconferentie.

15 minuten geleden
PSV begint met bekende basisformatie tegen NAC Breda

BREDA (ANP) - Trainer Peter Bosz houdt nog geen rekening met de uitwedstrijd van PSV komende woensdag tegen Liverpool in de Champions League. De coach spaart geen spelers in het uitduel met NAC Breda en kiest voor dezelfde basisformatie als de laatste weken.

53 minuten geleden
Chelsea boekt bij Burnley derde zege op rij in Premier League

BURNLEY (ANP) - Chelsea heeft dankzij doelpunten van Pedro Neto en Enzo Fernández de uitwedstrijd tegen Burnley met 2-0 gewonnen. Door de derde overwinning op rij staat de ploeg uit Londen voorlopig op de tweede plaats in de Premier League.

55 minuten geleden