Voetballers Reis en Van Hecke vallen af bij Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Voetballers Ludovit Reis en Jan Paul van Hecke zijn afgevallen bij Jong Oranje voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Jong Zwitserland van dinsdag. Jong Oranje staat in de groep tweede, op 2 punten van de Zwitsers.
Reis viel vrijdag tijdens de uitwedstrijd tegen Bulgarije (0-0) in de 35e minuut geblesseerd uit. De speler van Hamburger SV is niet op tijd hersteld voor het duel met de Zwitsers, laat de KNVB weten. Van Hecke (Blackburn Rovers) raakte zondag geblesseerd op de training. Bondscoach Erwin van de Looi roept geen vervangers op. De selectie van Jong Oranje bestaat nu uit twintig spelers.
Reis kwam vijftien keer in actie voor Jong Oranje. Van Hecke debuteerde bij de selectie, maar kwam nog niet in actie voor het team van Van de Looi. De wedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Zwitserland is dinsdag om 18.45 uur in de Adelaarshorst in Deventer.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
14 uur geleden