Voetballers Reis en Van Hecke vallen af bij Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Voetballers Ludovit Reis en Jan Paul van Hecke zijn afgevallen bij Jong Oranje voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Jong Zwitserland van dinsdag. Jong Oranje staat in de groep tweede, op 2 punten van de Zwitsers.
Reis viel vrijdag tijdens de uitwedstrijd tegen Bulgarije (0-0) in de 35e minuut geblesseerd uit. De speler van Hamburger SV is niet op tijd hersteld voor het duel met de Zwitsers, laat de KNVB weten. Van Hecke (Blackburn Rovers) raakte zondag geblesseerd op de training. Bondscoach Erwin van de Looi roept geen vervangers op. De selectie van Jong Oranje bestaat nu uit twintig spelers.
Reis kwam vijftien keer in actie voor Jong Oranje. Van Hecke debuteerde bij de selectie, maar kwam nog niet in actie voor het team van Van de Looi. De wedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Zwitserland is dinsdag om 18.45 uur in de Adelaarshorst in Deventer.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
20 uur geleden