Voetballers Portugal zijn vrij van zorgen om corona
LISSABON (ANP) - De Portugese voetbalbond heeft nogmaals benadrukt dat de nationale selectie in aanloop naar de Europese titelstrijd vrij is van zorgen om corona. Dit werd gezegd in reactie op een besmetting bij buurland Spanje, waar aanvoerder Sergio Busquets voorlopig in isolatie zit.
"Het grootste deel van de spelersgroep is volledig gevaccineerd", zo liet de bond in een verklaring weten. "Spelers die dat niet hebben gedaan, zijn minder dan zes maanden geleden besmet geweest met het virus. Voor hen heeft de medische staf geen indicatie gegeven nu tot een vaccinatie over te gaan."
Desondanks worden de voetballers van Portugal, titelverdediger op het EK, wel voortdurend getest, voornamelijk uit voorzorg. Dat heeft tot nu toe slechts negatieve resultaten opgeleverd.
Portugal, met topspelers als Cristiano Ronaldo (Juventus), Bruno Fernandes (Manchester United), Ruben Dias (Manchester City) en João Félix (Atlético Madrid) speelt in de groepsfase tegen Hongarije, Duitsland en Frankrijk.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
1 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
4 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
5 uur geleden