Voetballers Portugal zijn vrij van zorgen om corona
LISSABON (ANP) - De Portugese voetbalbond heeft nogmaals benadrukt dat de nationale selectie in aanloop naar de Europese titelstrijd vrij is van zorgen om corona. Dit werd gezegd in reactie op een besmetting bij buurland Spanje, waar aanvoerder Sergio Busquets voorlopig in isolatie zit.
"Het grootste deel van de spelersgroep is volledig gevaccineerd", zo liet de bond in een verklaring weten. "Spelers die dat niet hebben gedaan, zijn minder dan zes maanden geleden besmet geweest met het virus. Voor hen heeft de medische staf geen indicatie gegeven nu tot een vaccinatie over te gaan."
Desondanks worden de voetballers van Portugal, titelverdediger op het EK, wel voortdurend getest, voornamelijk uit voorzorg. Dat heeft tot nu toe slechts negatieve resultaten opgeleverd.
Portugal, met topspelers als Cristiano Ronaldo (Juventus), Bruno Fernandes (Manchester United), Ruben Dias (Manchester City) en João Félix (Atlético Madrid) speelt in de groepsfase tegen Hongarije, Duitsland en Frankrijk.
Meer uit Voetbal
TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
29 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
6 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
6 uur geleden