Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballers Palestina voor eerst naar achtste finales Azië Cup

Voetballers Palestina voor eerst naar achtste finales Azië Cup

DOHA (ANP) - De voetballers van Palestina hebben voor het eerst de achtste finales van de Azië Cup bereikt. Een zege op Hongkong (3-0) in Doha was voldoende om als een van de beste vier nummers drie verder te bekeren.

Palestina wordt door de meeste westerse landen niet erkend als land, maar is sinds 1998 lid van wereldvoetbalbond FIFA. De formatie speelde eerder op de Azië Cup gelijk tegen de Verenigde Arabische Emiraten (1-1) en verloor van Iran (4-1).

Spelers van Palestina hebben de afgelopen maanden familieleden en vrienden verloren tijdens de oorlog tussen Israël en Hamas. Ze vertelden dat ze troost willen bieden aan hun landgenoten die lijden in de Gazastrook.

China verloor van gastland Qatar (1-0) en is uitgeschakeld. Qatar, Tadzjikistan, Australië, Oezbekistan, Syrië, Iran, Verenigde Arabische Emiraten, Irak, Saudi-Arabië zijn al zeker van een plek in de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

33 minuten geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

2 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

3 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

4 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

6 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

15 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

15 uur geleden