Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballers Oostenrijk naar EK na zege op Azerbeidzjan

Voetballers Oostenrijk naar EK na zege op Azerbeidzjan

BAKOE (ANP) - De voetballers van Oostenrijk hebben zich geplaatst voor het EK van 2024 in Duitsland. De ploeg van bondscoach Ralf Rangnick won met 1-0 bij Azerbeidzjan en dat was voldoende om zeker te zijn van de tweede plaats in groep F, waarin België zich al had gekwalificeerd. Oostenrijk staat door de zege op 16 punten en kan niet meer worden ingehaald door nummer 3 Zweden.

Marcel Sabitzer maakte uit een strafschop in de tweede helft het enige doelpunt voor de Oostenrijkers, die begonnen met voormalig Ajacieden Maximilian Wöber en Florian Grillitsch. Scheidsrechter Aristotelis Diamantopoulos had naar de stip gewezen na hands van Azerbeidzjan bij een vrije trap van Sabitzer. Toral Bayramov miste in de slotfase een enorme kans voor de thuisploeg. Oostenrijker Guido Burgstaller kreeg nog zijn tweede gele kaart in de extra tijd.

Voor Oostenrijk is het de derde deelname op rij aan het EK voetbal. Op het vorige EK werd Oostenrijk in de achtste finales uitgeschakeld door de latere Europees kampioen Italië.

Meer uit Voetbal

Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

1 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

1 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

3 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

6 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

9 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

19 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

19 uur geleden