
Voetballers Mexico en VS opnieuw in finale Gold Cup
SANTA CLARA/SAINT-LOUIS (ANP) - Titelverdediger Mexico en gastland Verenigde Staten nemen het tegen elkaar op in de finale van de Gold Cup. Die is zondag in Houston.
Mexico versloeg in de halve finale Honduras met 1-0. Raúl Jiménez maakte aan het begin van de tweede helft het enige doelpunt voor Mexico, waar AZ-aanwinst Mateo Chávez na de rust werd gewisseld.
Het team van de Verenigde Staten versloeg Guatemala met 2-1. Het gastland stond na 15 minuten al op 2-0 door twee treffers van Diego Luna. PSV'er Malik Tillman zorgde voor de assist bij de tweede treffer. Olger Escobar scoorde nog voor Guatemala.
De finale in Houston is de achtste tussen Mexico en de VS in de Gold Cup. Mexico, dat recordhouder is met negen eindzeges in de Gold Cup, won vijf van de vorige zeven onderlinge finales. De VS wonnen het toernooi zeven keer in totaal.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Brentford FC een akkoord bereikt over de verkoop van Antoni Milambo. De 20-jarige middenvelder had bij de Rotterdammers nog een verbintenis tot de zomer van 2027.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord herdenkt Rinus Israël op 2 augustus, voorafgaand aan de oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg in De Kuip. Dat meldt de Rotterdamse club. Israël overleed deze week op 83-jarige leeftijd.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Voormalig Liverpool-trainer Jürgen Klopp gaat "goede vriend" Jota heel erg missen. De 58-jarige Duitser was vier jaar lang de coach van de Portugese aanvaller bij Liverpool.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het plotselinge overlijden van de 28-jarige Portugese voetballer Diogo Jota is ook in het Nederlandse voetbal hard binnengekomen. Voetbalbond KNVB en veel clubs uit de Eredivisie reageren geschokt op hun sociale media. De aanvaller van FC Liverpool en zijn broer André Silva kwamen om het leven door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje
3 uur geledenNYON (ANP) - Voorafgaand aan de wedstrijd van de Portugese voetbalsters tegen Spanje donderdagavond op het EK in Zwitserland wordt een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Diogo Jota, zo meldt de Europese voetbalbond UEFA. De 28-jarige Portugese aanvaller van FC Liverpool kwam donderdag samen met zijn broer om het leven bij een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Voetbalclub Liverpool FC laat weten "verslagen" te zijn na het tragische overlijden van de Portugese aanvaller Diogo Jota. De 28-jarige international overleed door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.
7 uur geleden